Bala'yı bir an önce ayağa kaldıracağız

Bala'yı bir an önce ayağa kaldıracağız.11015
  • Giriş : 13.06.2009 / 16:43:00

Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Cemil Çiçek, ''Bu dönem, devlet yatırımlarıyla Bala'yı bir an önce ayağa kaldıracağız'' dedi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Başbakan Yardımcısı Çiçek, Ankara Valisi Kemal Önal, AK Parti Ankara Milletvekili Faruk Koca, Ankara İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Adem Ceylan ile Bala'ya geldi.

Cemil Çiçek'i, Tol Mahallesi'nde, Bala Kaymakamı Kamuran Ballı, Belediye Başkanı İbrahim Gürbüz, İlçe Jandarma Komutanı Üsteğmen İbrahim Aydın ve vatandaşlar karşıladı.

Bala-Kaman-Kırşehir bölünmüş devlet kara yolu çalışmaları, İl Özel İdaresince yürütülen köy yolları çalışmalarıyla ilgili bilgi alan Çiçek, ilçede hükümet konağının yapılması planlanan araziyi inceledi.

Çiçek, hükümet konağı, halk eğitim merkezi binası ve ilçe hastanesinin bir an önce tamamlanacağını belirterek, ''Bu dönem, devlet yatırımlarıyla Bala'yı bir an önce ayağa kaldıracağız'' dedi.

Balalı olan milletvekili Faruk Koca da ''İnsanın doğduğu, büyüdüğü yerlere hizmet etmesinin verdiği hazzı, memlekete hizmet etmenin verdiği duyguyu şu an burada hissetmemek elde değil. Bölgemizde yapılacak tüm yatırımların her zaman olduğu gibi takipçisi olacağız'' diye konuştu.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*