'Balçova'dan Çiğli yönetiliyor'

'Balçova'dan Çiğli yönetiliyor'.8733
  • Giriş : 19.11.2006 / 00:00:00

AK Parti Çiğli İlçe Başkanı İlyas Eroğlu, Çiğli Belediye Başkanı Ensari Bulut'un belediyeyi Çiğli yerine Balçova'dan yönettiğini iddia etti.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Eroğlu, bu nedenle ilçenin sorunlarına hiçbir şekilde çözüm bulunamadığını belirtti. 2009 yerel seçimlerinde belediye başkanlığını, AK Partili bir başkanın oturmasıyla birlikte şehrin diğer AK Partili belediye başkanlarında olduğu gibi kısa sürede modern bir görünüme kavuşacağını söyleyen Eroğlu, bunun için parti teşkilatı olarak çok çalışmaları ve halka AK Parti farkını göstermeleri gerektiğini kaydetti.
Çiğli Karaman Düğün Salonu'nda gerçekleşen Genişletilmiş İlçe Danışma Meclisi Toplantısı'nda konuşan AK Parti Çiğli İlçe Başkanı İlyas Eroğlu, amaçlarının kimseyi karalamak olmadığını ancak, mevcut sıkıntıların ise gözardı edilemeyeceğini belirtti. İzmir'de belediyecilik anlayışının olmadığını savunan Eroğlu, "İzmir'de Büyükşehir ve Çiğli Belediyesi yok. Bu yapılamayan belediye hizmetleriyle kendini gösteriyor. Biz uzun süre yapılan yanlışlıklar üzerine durmayacağız. Ancak, Balçova'dan Çiğli Belediyesi idare ediliyor. Çiğli'ye bir AK Partili başkan oturtabilirsek hepsinin cevabını vermiş oluruz." dedi. Daha sonra toplantı, parti içi hizmet eğitimiyle son buldu.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious