Baldıran zehiri içiyoruz

  • Giriş : 02.03.2007 / 00:00:00

Erdoğan: "Bir çok şeyleri görmezden geliyoruz" dedi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Bir çok şeyleri de baldıran zehiri olarak içiyoruz. Niye? Çünkü ülkenin huzura ihtiyacı var, mutluluğa ihtiyacı var” dedi. Adıyaman’da halka hitabeden Erdoğan, “Hala 10 yıl öncesinin maalesef bugüne uygulaması gibi yanlışlarla uğraşıyorlar. Bunların yarın için söyleyecek bir şeyi yok. Yine o güne takılıp kalıyorlar, avare kasnak gibi. Bir çok şeyleri görmezden, duymazdan geliyoruz, Baldıran zehiri gibi içiyoruz. Ülkemizin mutluluğa ve huzura ihtiyacı var” dedi.

OYLA TEHDİT EDİYORLAR

Erdoğan, bir grup vatandaşın “köprü istiyoruz” diye sürekli talepte bulunması üzerine, “Bu meydanlarda bazen slogan ve pankartlarla istekte bulunanlar olur. Ancak bu başbakanınızın bir prensibi var. Biz ayaküstü söz vermeyiz. Biz otururuz, konuşuruz, değerlendiririz ve planlarız. Ona göre adımımızı atarız. Bazıları bizi oyla tehdit ediyorlar. Yapmazsan oy vermeyiz diyorlar. Kusura bakmayın, ben öyle bir idareci değilim, hak ve halk bana ne kadar hizmet imkanı verirse o kadar hizmet ederim” diyerek vatandaşlara karşılık verdi. Vatandaşların elleriyle beş rakamını göstererek, “Beş yıl daha” diye tempo tutması üzerine, “Mesajınızı aldım” diyen Erdoğan, “Cumhurbaşkanı Erdoğan” sloganlarına el sallayarak karşılık verdi.

Erdoğan, açılışların ardından Adıyaman İl Başkanı Ahmet Aydın’ın nikah şahitliğini de yaptı. Aydın ile Zeliha Dicle’nin nikah törenine Erdoğan’ın yanısıra Sanayi ve Bakanlar Ali Coşkun, Recep Akdağ ve bazı milletvekilleri katıldı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious