Balık avlamak istediler, boğuldular

Balık avlamak istediler, boğuldular.16850
  • Giriş : 14.06.2009 / 17:46:00

Elazığ'da balık tutmak için botla Keban Baraj Gölü'ne açılan iki kardeşten biri, şişme botun havası inince boğuldu. Gaziantep'te ise balık tutmak için salla Fırat Nehri'ne açılan kişi, suya düşerek kayboldu.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Alınan bilgiye göre, Şahin Çetin (22), kardeşi Doğan Çetin (19) ile Mollakendi Beldesi Çağlar köyü yakınlarında balık avlamak için şişme botla Keban Baraj Gölü'ne açıldı.

Kıyıdan uzaklaştıktan bir süre sonra botun havası inince iki kardeş suya düştü. Doğan Çetin yüzerek kıyıya ulaşırken, Şahin Çetin kayboldu.

Elazığ Emniyet Müdürlüğü Su Altı Grup Amirliği dalgıçlarınca sudan çıkarılan Şahin Çetin'in cesedi, otopsi için Fırat Üniversitesi Hastanesine kaldırıldı.

BALIK TUTMAK İÇİ GİTTİĞİ FIRAT NEHRİ'NDE KAYBOLDU

Gaziantep'te balık tutmak için salla Fırat Nehri'ne açılan kişi, suya düşerek kayboldu.

Edinilen bilgiye göre, Nizip ilçesinin Erenköy köyü yakınlarında, balık tutmak için salla Fırat Nehri'ne açılan Yasin Sönmez (45), ağları topladığı sırada dengesini kaybederek suya düştü.

Yüzme bilmediği öğrenilen Sönmez, bir süre sonra gözden kayboldu.

Salda bulunan yeğenleri Mehmet ve Yasin Sönmez'in çığlıklarını duyan köylüler, jandarma ekiplerine haber verdi.

Jandarma ve sivil savunma ekiplerinin arama çalışmalarından sonuç alınamayınca, Şanlıurfa Emniyet Müdürlüğüne bağlı su altı arama ekipleri, bölgeye çağrıldı.

Yasin Sönmez'in bulunması için çalışmalar sürüyor.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*