Balık tutmak isterken boğuldu

Balık tutmak isterken boğuldu.12041
  • Giriş : 02.06.2009 / 16:51:00

Trabzon'un Vakfıkebir ilçesinde, balık tutmak isteyen bir kişi, denize düşerek boğuldu. 39 yaşındaki kişinin cesedi dalgıçlar tarafından denizden çıkarıldı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik


AA muhabirinin aldığı bilgiye göre, ilçedeki Vakfıkebir İskelesi'ne gelerek olta ile balık tutmaya çalışan Barbaros Ekrem Turutoğlu (39), dengesini kaybederek denize düştü.

Suya batarak boğulan ve gözden kaybolan Turutoğlu'nun cesedi, çevredeki vatandaşlarca yaklaşık 2 saat süreyle aranmasına rağmen bulunamadı.

Turutoğlu'nun cesedi, çağrılan Sahil Güvenlik Komutanlığı'na bağlı dalgıçlarca, iskele ucuna yaklaşık 8 metre uzaklıkta bulundu.

Dalgıçlarca kıyıya çıkartılan Turutoğlu'nun cesedi, bir ambulansa konularak otopsi yapılması için Trabzon Adli Tıp Kurumu'na götürüldü.

Yüzme bilmediği ve yüzde 70 görme kaybı yüzünden İstanbul'da çalıştığı iş yerinden malulen emekli olduğu belirtilen Turutoğlu'nun 2 yıldır, eşi ve 2 çocuğuyla ilçede yaşadığı öğrenildi.

Olayı duyarak sahile gelen Turutoğlu'nun eşi ile yakınları gözyaşlarını tutamadı. Dalgıçların arama çalışmasını, çok sayıda ilçe sakini de izledi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*