Balıkçıdan haber alınamıyor

  • Giriş : 26.10.2006 / 00:00:00

Hatay'ın Dörtyol ilçesindeki Göltaş Limanı'ndan denize açılan Ali Polatkol'un evine dönmemesi ailesi ve yakınlarını endişelendiriyor.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Bayram öncesi bir kaç kilo fazla balık tutup sattıktan sonra çocuklarına bayram kıyafeti almayı planlayan balıkçı Ali Polatkol'ın evine dönmemesi ve bayram günü teknesinin Erzin ilçesine bağlı Burnaz sahiline vurması ise ailesini kara kara düşündürüyor.

Sahil güvenlik ekipleri ve ailesinin tüm aramalarına rağmen balıkçı Ali Polatkol'un bulunamaması ailesini de endişelendirdi. 5 çocuk babası olan Polatkol ailesinin bayramı buruk ve endişe içerisinde geçti.

Ali Polatkol'un kardeşi Timur Polatkol ve kaynı Orhan Seymen, Dörtyol, Erzin İskenderun sahilinde arama yaptı. Yapılan tüm aramalara rağmen Ali Polatkol bulunamadı.

Polatkol'un kaynı Orhan Seymen, "Ali Polatkol bayram öncesi denize açıldı. Çılgın-2 adlı tekseni ile Dörtyol Göltaş Limanı'ndan denize açıldı ancak kendisinden 5 gündür haber alamıyoruz. Tekne ertesi gün Burnaz sahilinde karaya vurdu ve teknenin içerisinde her şey mevcut olmasına rağmen Ali Polatkol bulunamadı. Sahil güvenlik ve jandarmaya haber vermemize rağmen ölüsünü veya dirisini bulamadık. Hayatından ve boğulmasından endişe ediyoruz. Görenlerin bizlere haber vermesini bekliyoruz." dedi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious