Balıkesir'de liseli kızların kanlı kavgası

  • Giriş : 17.03.2007 / 00:00:00

Balıkesir'de, bir dershanenin kantininde tartıştığı yaşıtı tarafından göğsünden bıçaklanan 17 yaşındaki genç kız, ağır yaralandı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Milli Kuvvetler Caddesi'ndeki bir dershanede, ders arasında kantinde karşılaşan lise son sınıfta öğrenim gören H.E. (17) ile H.M. (17) adlı kız öğrenciler arasında, ortak arkadaşları olan bir erkek öğrenci nedeniyle tartışma çıktı.
“H.E.'nin bir süre arkadaşlık ettiği erkek öğrenciyle arkadaşlığını sona erdirmesi, H.M.'nin de (sen benim arkadaşımı nasıl terkedersin) demesi” üzerine çıktığı öne sürülen tartışma, kısa sürede kavgaya dönüştü. Kavga sırasında H.M., kantinden aldığını iddia ettiği bıçakla H.E.'yi sağ göğsünden bıçakladı. Ağır yaralanan H.E., dershane yöneticileri tarafından olay yerine çağrılan sağlık ekibinin ilk müdahalesinin ardından ambulansla Balıkesir Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. Yoğun bakım ünitesinde tedavi altına alınan H.E.'nin sağlık durumunun ciddiyetini koruduğunu, olayın ardından gözaltına alınan H.M.'nin, Balıkesir Emniyet Müdürlüğü'nde tutulduğu bildirildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious