Bambaşka bir Ankaragücü yolda

Bambaşka bir Ankaragücü yolda.10431
  • Giriş : 23.01.2009 / 12:10:00

Ankaragücü Teknik Direktörü Hakan Kutlu, taraftarın, ikinci devre bambaşka bir Ankaragücü izleyeceğini söyledi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Devre arası hazırlıklarını AA muhabirine değerlendiren Kutlu, lige verilen arayı en iyi şekilde değerlendirdiklerini belirterek, ''İkinci yarıda sadece taraftarlarımıza değil, oyunuyla bütün futbolseverlere keyif verecek bir Ankaragücü izlettireceğiz'' dedi.

Takımdan giden oyuncuların olduğunu, ancak yapılan transferlerin de çok iyi olduğunu vurgulayan genç teknik direktör, ''Devre arasında birçok oyuncumuzla yollarımız ayrıldı. Gökhan ve Abdülkadir'in takımda kalmasını tabi ki isterdim ama yaptığımız transferlerle, gelenler gidenleri aratmayacak'' diye konuştu.

Ankaragücü'nde taraftar desteğinin öneminin altını çizen Kutlu, şunları söyledi:

''Futbolu seven herkesin zevk aldığı bir takım olmak istiyoruz. Bunun devamında başarı gelecektir. Diğer takımlarda taraftarların takımlarına yüzde 15 olan desteği, bizde yüzde 65-70 dolaylarında oluyor. Onların desteği olmadan olmaz. Herkesin takdirini kazanmış olan taraftarımızın desteğini bu devrede de göreceğimize inanıyorum.''

Devre arasında Antalya'da kamp yaptıklarını ve kamp çerçevesinde bir çok hazırlık maçı oynadıklarını hatırlatan Kutlu, ''Bu maçlarda takımdaki eksiklikleri gördük ve buna göre de bütün hazırlıklarımızı yaptık. Lige hazırız. Antalyaspor karşısında alacağımız galibiyetle 2. yarıya iyi bir başlangıç yapmak istiyoruz'' diyerek sözlerini tamamladı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*