Bana çamuru atan da inanmıyor

  • Giriş : 26.10.2006 / 00:00:00

Bayramda Antalya’da Mirage Otel’de sahne alan Özcan Deniz, biseksüel olduğunu iddia eden Şebnem Schaefer hakkında ilk kez sessizliğini bozarak ilginç açıklamalarda bulundu.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

ÖZCAN Deniz, canlı yayında kendisinin "biseksüel" olduğunu iddia eden Şebnem Schaefer hakkında Şişli Asliye Hukuk Mahkemesi’ne tazminat davası açmış, genç mankenle bundan böyle mahkemede hesaplaşacağını dile getirmişti. Yaklaşık bir ay önce gündemden düşmeyen bu tartışmayla ilgili olarak Özcan Deniz ilk kez sessizliğini bozarak ilginç açıklamalarda bulundu. Bayramda Antalya Mirage Otel’de sahne alan sanatçı, gazetecilerle bir araya gelerek sohbet etti. Şebnem Schaefer’a kin beslemediğini belirten Deniz, şunları söyledi:

"Ben bu camiada yeni değilim. 15’inci seneyi doldurdum. Dolayısıyla hiçbir şeyi umursamıyorum. Sadece işime bakıyorum. Bunlar hep oldu, olacak da. Artık insanlarla karşılıklı atışmak yerine, mahkemede hesaplaşacağım. Bu saçmalık 4-5 yıldır vardı. Senelerdir susuyorum, umursamıyorum. Çünkü kimsenin inanmadığı bir yalan olduğu apaçık ortada. Bu çamuru bana atan da inanmıyor. Bir özür beklemiyorum ama kendini bilir hale gelirse belki her şey düzelebilir. Benim derdim bir şey kazanmak veya birilerine haddini bildirmek de değil. Tam tersine bu tarz konularda uyumlu biriyim. Şu anki durumdan zarar gören sadece ben değilim. Benim çalıştığım insanlar, ailem de zarar görüyor. Artık kontrol bende değil açıkçası. Bu durumlarda psikolojik destek gerekiyor ama ben ihtiyaç duymadım. Benim çok iyi bir ailem var. Yalnız ya da psikolojisi bozuk biri değilim."

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious