Bandırma'da ceset karaya vurdu

Bandırma'da ceset karaya vurdu.10258
  • Giriş : 05.10.2008 / 20:42:00

Balıkesir'de batan 'Hayat N' adlı Ro-Ro gemisinde kaybolan üç kişiden birinin daha cesedi çıkarıldı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Balıkesir'in Bandırma ilçesi açıklarında 14 Eylül gecesi batan ''Hayat N'' adlı Ro-Ro gemisinde, yakıt tahliyesi için çalışma yapan dalgıçlar tarafından bulunan kayıp üç kişiden birinin daha cesedi denizden çıkarıldı.

AA muhabirinin aldığı bilgiye göre, Sonar Arama Kurtarma Şirketi tarafından ''Hayat N'' adlı gemide sürdürülen yakıt tahliyesi çalışmaları kapsamında dalış yaparken, kayıp olan üç kişiden birinin daha cesedini bulan dalgıçlar, cesedi sıkıştığı yerden kurtardı.

Dalgıçlar tarafından denizden çıkarılan ceset, Sahil Güvenlik ekiplerinin gözetiminde Bandırma Limanı'na getirildi. Buradan da Bandırma Kapıdağ Devlet Hastanesinin morguna kaldırıldı.

Yetkililer, cesedin kimliğinin kayıp yakınları tarafından teşhis edileceğini bildirdiler.

Kayıplardan Necati Kalın'ın cesedinin de Ayyıldız Tepe Mahallesi sahilinde 1 Ekim'de bulunduğunu anımsatan yetkililer, halen iki kişinin kayıp olduğunu kaydettiler.

''Hayat N'' adlı Ro-Ro gemisi, Bandırma Limanı'ndan çıkış yaptıktan kısa süre sonra batmış, olayda Özer Erdoğan adlı bir kamyon şoförü ölmüş, Necati Kalın, Şevki Gönüllü, Murat Karaca ve Yahya Özoğlu kaybolmuştu.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*