Bank Asya'da sezonun oscarları

Bank Asya'da sezonun oscarları.7214
  • Giriş : 26.05.2009 / 23:18:00

Bank Asya TFF 1. Lig 2008-2009 sezonunda yılın takımı, teknik direktörü ve sporcusuna ödülleri düzenlenen törenle verildi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Four Seasons Bosphorus Hotel'de düzenlenen geceye Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın danışmanı Mehmet Atalay, Gençlik ve Spor Genel Müdürü Yunus Akgül, Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Başkanı Mahmut Özgener, TFF Başkan Vekili Lütfi Arıboğan, Bank Asya Yönetim Kurulu Başkanı Tahsin Tekoğlu, Genel Müdür Ünal Kabaca, Bank Asya 1. Lig kulüplerinin başkanları, teknik direktörleri, bazı futbolcular ve davetliler katıldı.

TFF Başkanı Mahmut Özgener, ödül töreninde yaptığı konuşmada, Bank Asya ile yaklaşık 2 sezondur uyumlu bir işbirliği içinde olduklarını belirterek,

"Bank Asya hem kendi markasının bilinirliğini artırıyor, hem de 1. Lig'in marka değerini yükseltiyor. Bank Asya 1. Lig 2008-2009 sezonu çok keyifli ve heyecanlı geçti. Bu ligdeki kulüplerimizin sorunlarıyla her zaman yakından ilgilendik, yakından ilgileneceğiz. Önümüzdeki yıl daha keyifli, daha heyecan verici bir lig olacağına yürekten inanıyorum" dedi.

Gecede ödül alanlar ve kategorileri şöyle:

"En Centilmen Takım: Boluspor
Yılın Genç Yeteneği: Rıdvan Şimşek (Karşıyaka)
Kurumsal Başarı Ödülü: Altay
Yılın Teknik Direktörü: Coşkun Demirbakan (Diyarbakırspor)
Yılın Futbolcusu: Sezer Öztürk (Manisaspor)
Yılın 11'i: Ufuk Ceylan (Manisaspor), Evren Kürkçü (Kasımpaşa), Ferhat Öztorun (Manisaspor), Güven Varol (Manisaspor), Ersan Adem (Adanaspor), Cihan Yılmaz (Karşıyaka), Yiğit İncedemir (Manisaspor), Engin Öztonga (Diyarbakırspor), Sezer Öztürk (Manisaspor), Özgürcan Özcan (Sakaryaspor), Sertan Eser (Kasımpaşa)
Yılın Spor Kulübü: Manisaspor
Play-off'ların en değerli oyuncusu: Erhan Küçük (Kasımpaşa)"

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*