Bankacılık sektörü 2023 yılına hazırlanıyor

  • Giriş : 28.09.2007 / 17:24:00

Türk ekonomisinin iki önemli bankacısı yönetim deneyimlerini paylaşacak. Kariyerinde zirveye çıkmak isteyen yönetici ve yönetici adaylarına yol gösterecek.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Türk Bankacılık sektörünün duayeni ve finans sektörüne pek çok yenilik getiren ünlü bankacı Bülent Şenver, hem kendi deneyimlerini hem de Sakıp Sabancı'dan aldığı altın öğütleri ilk kez zirvede katılımcılarla paylaşılacak. Şenver'in ardından Garanti Bankasının efsane yöneticisi Akın Öngör interaktif bir konuşma gerçekleştirecek. Finans sektöründe büyük etki yaratacak olan organizasyon ayrıca yöneticilerin gelişimine de büyük katkı sağlayacak.
Eduplus tarafından 15 Kasım'da Sheraton Otel'de gerçekleştirilecek 6. Yönetim Zirvesi, www.eduplus.com.tr Türkiye ve dünya ekonomisine yön veren dev holdinglerin yöneticilerini ve iş dünyasının profesyonellerini buluşturmaya devam ediyor. Bu yıl da iş dünyasının gözü, özel gündemleri, birbirinden farklı ve iddialı oturumlarıyla zirvede olacak. Açılış konuşmasını ise birçok iş liderini yetiştiren, yönetim alanının önemli isimlerinden biri olan Çağlar Çoroğlu gerçekleştirecek.
Sabancı, Has, Alaton aileleri de zirvede iş dünyasında yeni yöneticiler yetişmesi için buluşuyor.
Finans, ilaç ve daha birçok sektörün önde gelen isimlerinin buluştuğu zirvede ayrıca ülkemizin ünlü aileleriyle Güneri Civaoğlu özel bir oturum gerçekleştirecek. Oturumda iş dünyasında başarılı olmanın altın kurallarını anlatacaklar. Çarpıcı, öğretici ve farklı bir organizasyon için bir araya geliyorlar. Bu büyük buluşmanın en önemli amacı; ülkemizde başarılı yönetici sayısını arttırmak, işlerinin yoğunluğu nedeniyle kişisel gelişimlerine yeterince önem vermeyen yöneticileri, yönetici adaylarını ve işletme sahiplerini dünyadaki yeni yönetim trendleri aktarmak ve öğretmektir.
Saygı Duyulan, Takip Edilen, Sürekli Yeni Şeyler Öğrenilen Yönetici Nasıl Olunur? Geleceğin Yönetim Anlayışı ve Vizyonu
Katılımcılar zirvenin sonunda yönetim ve yöneticilikle ilgili bilgi ve becerilerini geliştirme ve iş dünyasının başarılı yöneticileri arasında yer alma fırsatını yakalayacaktır.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious