Banu Alkan 'buzda' iddialı

  • Giriş : 14.03.2007 / 00:00:00

Banu Alkan, kendisinin olduğu yerde reyting olduğunu savunarak, "Buzda Dans" yarışmasında Zeynep Tokuş kadar iyi olacağını iddia etti.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Alkan, ''Dört konser vereceğim ve alış veriş yapacağım'' diyerek THY uçağı ile saat 14.00'de Paris'e uçtu. Atatürk Havalimanı'nda leopar kürkü ile dikkatini çeken Alkan, katılacağı Buzda Dans yarışmasında iddialı olduğunu anlattı.

Murat Taşdemir ile yarışmaya katılacağını belirten Alkan, ''Şu anda 60 ya da 61 kiloyum. Murat'ın zayıflamam konusunda şartı yok ama o şartı ben az önce kendime koydum. Çünkü orada gerçekten bir Afrodit olmam gerekiyor. 54 kiloya düşmem için 5-6 kilo fazla değil. Zaten ben hiçbir zaman perhiz yapmadım. Belirli şeyleri kıstığım zaman otomatikman kilo gider'' dedi.

Alkan, çok küçükken bale yaptığını ve o yüzden parmak uçlarımda yürüdüğünü anlatarak, ''Su kayağı çok yaptım, dağ kayağı çok yaptım, çok küçükken bale yaptım. Parmak uçlarım çok güçlü. Birde 54 kilo olduk mu, rüya gibi''diye konuştu. Alkan, bölüm başına alacağı ücretin 40-50 bin YTL'den daha fazla olduğunu belirtti.

Basın mensuplarının, "Buzda Dans'ın toplum için nasıl faydası var?'' sorusunu ise Alkan şöyle cevapladı: ''Harkulade çok. Topluma nasıl faydası yok? Muhteşem. O yok, bu yok. Peki ne var topluma fayda? Bir kere gençlere çok iyi örnek olur. Harika bir spor. Çok zarif. Bence dünyanın en güzel sporlarından biri, belki ilk sırayı alır.''

Ünlüler Çiftliği'nde zorlandığını ancak buzda dansın daha rahat yapacağını dile getiren Banu Alkan, ''Yapımcılar hem estetik hem de olay açısından beni seçti herhalde. Çünkü Banu Alkan'ın olduğu yerde her an her şey ve reyting var'' dedi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious