Bar kavgası ölümle bitti

  • Giriş : 14.07.2006 / 00:00:00

Ankara'da bir barda başlayan sözlü tartışma bir anda alevlenince silahlar çekildi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Olayı görüntülemek isteyen gazeteciler ise mekan sahiplerinin saldırısına uğradı. Gazeteciler darp edilmekten, kaçarak kurtuldu.
Olay, gece saatlerinde eğlence yerleriyle tanınan SSK İşhanı içindeki bir barda meydana geldi. Henüz belirlenemeyen bin nedenden dolayı başlayan sözlü tartışma, bir anda alevlenince döner bıçakları ve silahlar çekildi. Kimliği tespit edilemeyen bir genç, tartıştığı Yasin Kaynakoğlu (20) ve Emrah Solmaz'ı (21) silahla yaraladıktan sonra olay yerinden kaçtı. Çevredekilerin polise haber vermesinin ardından olay yerine gelen 112 Hızır Acil ekipleri yaralıları ambulanslarla hastaneye kaldırdı. Hacettepe Hastanesi'nde tedavi altına alınan Yasin Kaynakoğlu hayatını kaybederken, Numune Hastanesi'nde ameliyata alınan Emrah Solmaz'ın durumunun ciddiyetini koruduğu öğrenildi.

Öte yandan, bu olayı haber yapmak için işhanına gelen gazeteciler ise hiç beklemedikleri bir tepkiyle karşılaştı. İşhanı içersinde bulunan mekan sahipleri "ekmek paralarıyla oynadıkları" gerekçesiyle görevini yapmak için olay yerine gelen gazetecilere saldırdı. Gazeteciler, kaçarak darp edilmekten son anda kurtuldu.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious