Barça'nın Muhammed sevdası

Barça'nın Muhammed sevdası.12011
  • Giriş : 04.06.2008 / 10:13:00
  • Güncelleme : 04.06.2008 / 10:16:38

İspanya'nın futbol devi Barcelona’nın Muhammed sevdası bitmiyor... Barcelona alt yapı sorumluları siyah beyazlı takımın 13 yaşındaki yıldız adayı için, "Onu bize verin, tüm dünyaya izlettirelim" dediler.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Barcelona’nın alt yapı sorumlusu Albert Benziges, siyah beyazlı takımın 13 yaşındaki yıldız adayı için "O çok yetenekli bir futbolcu. Bizde oynarsa dünya hayranlıkla izler" dediler.

İsviçre’nin Cenevre şehrinde düzenlenen 52. Internatıonal De Football Du CS Chenois Gençler Turnuvası’nda Beşiktaş’ın alt yapı antrenörleri Fikret Demiral ve Gürsoy Yalçın’la bir araya gelen Barcelona alt yapı sorumluları siyah beyazlı takımın 13 yaşındaki yıldız adayı için, "Onu bize verin, tüm dünyaya izlettirelim" diyerek teklifte bulundular. Barcelona takımının alt yapı çalıştırıcıları Albert Benziges, Toni Solis, Fermi Flotats, Jon Prats ve Vicenç Rizo, siyah beyazlı takımın alt yapısında yer alan oyunculardan övgüyle söz ettiler.

2-3 milyon Euro veremeyiz

Benziges, "Beşiktaş’ı dikkatle takip etmek ve incelemek lazım. Nihat Kahveci’nin siyah beyazlı takımın alt yapısından çıkmasından sonra tüm Futbol otoriteleri gözlerini Beşiktaş’a çevirdiler" dedi. Ve şöyle devam etti:
"Beşiktaş’tan gelen Muhammed Demirci ile 2 hafta çalıştım. Onun Futbol tekniği bir başka. Ailesinin de İspanya’ya getirilmesine ve iş verilmesine karar verdik. Ancak bu çocuk için 2-3 milyon Euro veremeyiz. Beşiktaş Yönetimi bu çocuğu neden bırakmıyor? Onun kaybolmasını istemiyoruz."

HÜRİYET

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious