Barda çıkan kavga can aldı

  • Giriş : 17.02.2007 / 00:00:00

İzmir'in Konak ilçesinde bir kişi bıçaklanarak öldürüldü.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Taksiyle Alsancak Devlet Hastanesine götürülen Feyyaz Sağlam, tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.Bara arkadaşlarıyla eğlenmek için geldiği kaydedilen Sağlam'ın, işsiz olduğu belirtildi.Olaydan sonra isimleri açıklanmayan çok sayıda kişi, ifadeleri alınmak üzere Emniyet Müdürlüğü Cinayet Büro Amirliği'ne götürüldü.

TAKSİ ŞOFÖRÜNÜN PARASI GASP EDİLDİ

Öte yandan, Karşıyaka ilçesinde taksi şoförünün parası, 2 kişi tarafından gasp edildi.Bornova'dan aldığı yolcuları Bayraklı'ya bırakan Mehmet Bağcıvan'ın (33) kullandığı 35 T 6143 plakalı aracına, Çaymahalle semtinde 2 kişi, Çiğli'ye gideceklerini söyleyerek bindi. Yolcular, Çiğli Anadolu Caddesi 6727 Sokak toprak yolda aracı durdurdu. İddialara göre, yolculardan biri bıçak diğeri tabanca çekip şoförü tehdit ettiler. Mehmet Bağcıvan'ın 300 YTL parasını alan zanlılar, daha sonra taksiden inerek kaçtı.

Bağcıvan'ın karakola giderek durumu anlatması üzerine eşkalleri belirlenen zanlılar, güvenlik güçlerinin yaptığı çalışmalar sonucu yakalandı.
Ekiplerin ele geçirdiği, Erol G. (27) ile Özbey C.'yi (23) taksi şoförü Mehmet Bağcıvan, teşhis etti.

Evli ve 3 çocuk babası olan Bağcıvan, ''Yaklaşık 12 yıldır şoförlük yapıyorum. İlk kez başıma böyle bir olay geldi. Aracıma yolcu olarak aldığım 2 kişi, bıçak ve tabancayla tehdit ederek 300 YTL paramı aldı'' dedi.Bindikleri taksi şoförünü gasp eden zanlılar, Gasp Büro Amirliği'ne getirilerek gözaltına alındı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious