Barda çıkan silahlı kavga can aldı

  • Giriş : 12.11.2006 / 00:00:00

Fatih'te bir gece kulübü içerisinde başlayan ve dışarı taşan silahlı kavgada 1 kişi hayatını kaybederken, 5 kişi de yaralandı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Tartışmanın büyümesi üzerine bar görevlileri grubu dışarı çıkartmak istedi. Gece kulübünün koridorlarında dışarı çıkarken de devam eden kavgada silahlarını çeken şahıslar, birbirlerine ateş açtı. İçeride başlayan silahlı kavga dışarı taşarken, Ramazan Karataş, Emrah Yasin Dirier, Hikmet Bayram, İsmail Dinç, ismi henüz öğrenilemeyen bir erkek ve kadın yaralandı. Yaralılar özel otomobiller ve taksilerle hastaneye kaldırılırken, Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırılan bir kişi hayatını kaybetti.

Yaralılardan Karataş ve Dirier Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne, Hikmet Bayram Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Hastanesi'ne, kulübün işletme müdürü olduğu öğrenilen İsmail Dinç'de Samatya Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırıldı. Kimliği belirlenemeyen yaralı kadının ise hangi hastaneye gittiği öğrenilememedi. Yaralılardan Dinç ve Emrah Yasin Dirier'in durumlarının ağır olduğu öğrenildi.

Olay sonrası bara çok sayıda polisi ekibi sevkedilirken, bar içinde ve dışında çok sayıda boş kovan bulundu. Olay yeri yakınında kapıları açık 2 lüks otomobil bulunurken, araçların yaralılara ait olduğu belirlendi. Bar içerisinde olaya tanık olan bazı çalışanlar ve müşteriler ise polis tarafından ifadeleri alınmak üzere polis merkezine götürüldü.

Polis olayla ilgili soruşturmayı çok yönlü sürdürüyor.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious