Bardaktaki parmak izi yakalattı

Bardaktaki parmak izi yakalattı.14091
  • Giriş : 12.05.2008 / 16:33:00

Bursa'da girdiği evlerde, 4'ü yaşı küçük 10 bayana bıçak zoruyla cinsel tacizde bulunduğu iddia edilen zanlı, son girdiği evde su içtiği bardaktaki parmak izinden yakalandı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Ahlak polisinin, zanlıyı yakalamak için suç haritası çizdiği ve 5 aydır takip ettiği öğrenildi.

Edinilen bilgiye göre, başta Osmangazi İlçesine bağlı Başaran Mahallesi olmak üzere evlerin kapılarındaki zillere bakarak ev sahibinin ismini öğrenip zili çaldıktan sonra bayanlara cinsel tacizde bulunduğu öne sürülen özel güvenlikçi Y.Y (33) "Kabus 16" operasyonuyla yakalandı. Bir çocuk sahibi zanlının, evlerdeki kapı zilinden öğrendiği isimleri evde bulunan bayanlara, yaşı büyükse "Ben sizin kocanızın askerlik arkadaşıyım, kadınlara kocanızı, küçüklere ise babanızı tanıyorum. Bana telefonu lazım verebilir misiniz kaybettim" diyerek telefonunu ve sonra da su istediği öğrenildi.

Su getiren kurbanından ikinci kez su istediği ve bu sırada içeri girdiği ifade edilen zanlının, mutfakta eline geçirdiği kesici bir aletle bayanları zorla yatak odasına götürdüğü belirtildi. Zanlının bayanları taciz etmesinin ardından evden hızla uzaklaştığı bildirildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious