Barış, Gökdeniz hayranı

Barış, Gökdeniz hayranı.14063
  • Giriş : 08.04.2008 / 16:02:00

Trabzonspor'un genç oyuncusu Barış Memiş, Galatasaray maçını kazanmak için ellerinden geleni yapacaklarını söyledi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Barış Memiş, Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri'nde basın mensuplarına yaptığı açıklamada, hangi takımın şampiyon olacağının kendilerini ilgilendirmediğini belirterek, “Biz her maça yenmek için çıkıyoruz. Galatasaray maçı da derbi bir maç. Çıkacağız, mücadelemizi vereceğiz. Kazanmak için elimizden geleni yapacağız. Oradan iyi oyun ve galibiyetle ayrılmak istiyoruz” dedi.

Trabzonspor'da forma giymenin mutluluğunu her zaman yaşadığını ifade eden Barış Memiş, şöyle devam etti: “Trabzonspor gibi büyük bir takımda oynamak her genç futbolcu gibi benim de hayallerimden biriydi. Bu hayallerime yavaş yavaş ulaşıyorum. Şu an kendimi rüyada gibi hissediyorum. Başarılı olmak istiyorum. Genç oyunculara burada çok destek veriyorlar. Gördüğüm destek ile başarılı olacağıma, Trabzonspor'u uzun yıllar şahlandıracağıma eminim.”

Rusya'nın Rubin Kazan Takımı'na transfer olan Gökdeniz Karadeniz gibi anılmayı çok istediğini ifade eden Barış Memiş, “Gökdeniz Karadeniz gibi olmak kolay değil. Onun gibi olmaya çalışacağım. Ben de alt yapıdan gelen oyunculara, (Barış Memiş olmak istiyorum) dedirtmek istiyorum. 61 numara doğduğum, büyüdüğüm, yaşadığım, her zaman olmak istediğim şehrin sembolü olan bir numara. O numarayı arkamda taşımak ve goller atmak isterim. 61 numaralı formaya talibim. İnşallah uygun görürlerse bu formayı giymek isterim.”

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious