Barış Akarsu hayata gözlerini yumdu! Başımız sağ olsun!

Barış Akarsu hayata gözlerini yumdu! Başımız sağ olsun!.10243
  • Giriş : 05.07.2007 / 09:15:00
  • Güncelleme : 31.08.2016 / 16:20:39

4 gündür yoğun bakımda tedavi gören sanatçı Barış Akarsu hayatını kaybetti.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Barış Akarsu, Özel Bodrum Hastanesi doktorlarının tüm müdahalelerine rağmen hayata gözlerini yumdu.

 

Sağlığına kavuşması dualarıyla milyonların büyük bir heyecan ve endişeyle beklediği solunum cihazına bağlı olarak yoğun bakımda bulunan Barış Akarsu’nun ölüm haberi geldi. Akarsu’nun dün akşam saat 21:00 civarında öldüğü bildirildi. Ölüm haberini sevenlerine doktoru Servet Barış verdi. Op. Dr. Abdullah Servet, hastane önünde yaptığı açıklamada, ''Maalesef bu gece saat 21.00'e doğru Barış Akarsu'nun kalbi durdu ve kalbi yeniden çalıştıramadık'' dedi.

Dr. Servet, ''Beklenen bir olay, sonunda böyle bir olay olabileceğini öngörmüştük. Bu 3 gün önce olabilirdi, 3 gün sonra olabilirdi. Maalesef bu akşam meydana geldi. İkinci defa kalbi çalıştıramadık ve Barış'ı kaybettik'' şeklinde konuştu.

Hastanenin önünde sanatçının ailesi, yakınları ve sevenleri gözyaşlarına boğuldu.

Kalabalık arasından sinir krizi geçiren ve bayılanların olduğu açıklandı.

 Akarsu'nun yoğun bakımda tedavi gördüğü Özel Bodrum Hastanesi yetkilisi Opr. Dr. Abdullah Servet, daha önce yaptığı açıklamada, Akarsu'nun sağlık durumunda gelişme olmadığını, uygulanan tedavilere de olumlu yanıt alamadıklarını söylemişti.

 

Aktüel Yayın Grubu ailesi olarak merhuma Cenab-ı Allah’tan rahmet, yakınlarına ve hayranlarına başsağlığı dileriz.

 

Haber Aktüel’le irtibat kuran Barış Akarsu’nun sanatçı arkadaşları kaza haberini alınca adeta şok geçirmişlerdi. Sanat dünyasının ölüm haberinin ardından cenaze töreninin yapılacağı Akarsu'nun memleketine akın etmesi bekleniyor. Peki, kazanın ardından Haber Aktüel’le irtibat kuran sanatçı arkadaşları Akarsu’nun kaza haberinin ardından ne demişlerdi?


MURAT KEKİLLİ

İstanbul’da Riva konserinde, sahnede aldım haberi. Çok üzgünüm. Daha önce telefonla tanışma fırsatımız oldu. ATV’deki yarışmadan sonra dizi filmleri çekmeden önce beni telefonla aramıştı, tanışmıştık. Tez zamanda aramıza dönmesini istiyoruz. Kendisinin bu alanda farklı bir misyonu olduğunu düşünüyorum. Bu misyonun yarıda kesilmemesini ümit ederim. Allah’tan acil şifalar diliyorum.


MURAT GÖĞEBAKAN

Eğer kesin yapmam gereken bir işim olmasaydı bugün atlayıp Bodrum’a, ziyaretine gidecektim. Kral TV’de Barış’a en iyi Rockçı TV ödülünü ben verdim. İnanılmaz şekilde üzgünüm. Cenabı Allah inşallah şifa verir. Onun yeniden aramıza dönmesini istiyorum. İnşallah aramıza geri dönecek ve bir ödül daha alacak. Bana göre ona en iyi ödül Allah’ın ona hayatını yeniden bağışlaması olacak.


BAHA

Barış Akarsu kardeşimize geçmiş olsun dileklerimi sunuyorum. Sanat camiasının böyle bir genç yeteneği kaybetmemesini dilerim. Trafik kazaları günümüzde çok arttı. Bu kazalar ne yazık ki kardeşimizi de yakaladı. Yakınlarına sabır dilerim. O inşallah iyi olacak ve yeniden sanatını ircaa etmeye devam edecek. Bu hayatın acı bir sürprizi olarak kalır, Barış sanatını yapmaya devam eder. Sabır…Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious