Barış Akarsu hayatını kaybetti mi? İşte haberin ayrıntıları!

Barış Akarsu hayatını kaybetti mi? İşte haberin ayrıntıları!.10202
  • Giriş : 02.07.2007 / 21:31:00
  • Güncelleme : 02.07.2007 / 21:35:39

Barış Akarsu'nun hayatını kaybettiğine dair söylemler duyulmaya başladı. İşte haberin detayı!

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Bir haber sitesi Barış Akarsu'nun ölüm haberini verdi. Ancak yüreklere su serpen açıklama da Barış Akarsu'nun doktoru tarafından bir haber sitesine yapıldı. doktor, ünlü sanatçının hayatını yitirdiğine dair söylentilerin gerçeklik payı bulunmadığını söyledi. Ancak bir internet haber sitesi Barış Akarsu’nun öldüğü haberini “manşetten” verdi.

İnternethaber.com isimli site Barış’ın vefat haberini girerken Haberturk.com ise bu haberin gerçekliğini örtbas eden bir haber girdi:

“DOKTORU AÇIKLADI: BARIŞ YAŞIYOR”

Akşam saatlerinde bölgedeki gazetecilere genç sanatçının yaşamını yitirdiği yolunda bilgiler geldi. İlk aşamada büyük üzüntüye ve bilgi karmaşasına neden olan haberin gerçeklik payı bulunmadığı öğrenildi.

Haber Aktüel de  araştırdı. Aldığımız haber Barış’ın henüz ölmediği yönündeydi. Barış’ın yakınlarından aldığımız bilgilere göre “Barış ölmedi” ancak “son ümitlerde" artık tükendi.

Bodrum'da geçirdiği trafik kazasında ağır yaralanan ve Özel Bodrum Hastanesinde tedavi altına alınan Barış Akarsu'nun sağlık durumu hakkında basın toplantısı düzenleyen hastanenin başhekimi Opt. Dr. Abdullah Servet, sanatçı için yapılabilecek her şeyi yaptıklarını söylemişti.

HABER AKTÜEL

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious