Barış Akarsu'nun hayati tehlikesi sürüyor

Barış Akarsu'nun hayati tehlikesi sürüyor .5111
  • Giriş : 01.07.2007 / 11:58:00

Sanatçı Barış Akarsu'nun, beyninde ödem oluştuğu için hayati tehlikesinin devam ettiği öğrenildi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Bodrum'da meydana gelen trafik kazasında ağır yaralanan sanatçı Barış Akarsu'nun, beyninde ödem oluştuğu için hayati tehlikesinin devam ettiği öğrenildi.

Kafatasında kırıklar ve beyninde yaygın ödem oluştuğu tespit edilen Akarsu'nun sağlık durumunda değişiklik olmadığı bildirildi.

Hastane yetkililerinden alınan bilgiye göre, hastaneye getirildiğinde solunum ve kalp fonksiyonları durmuş vaziyette olan Barış Akarsu'nun tedavisine yoğun bakım servisinde devam ediliyor.

Kafatasında meydana gelen kırıklar ve beyin ödemi nedeni ile Akarsu'nun hayati tehlikesinin devam ettiği ve durumunda bir değişiklik olmadığı bildirildi.

-SEVENLERİ HASTANE ÖNÜNDE BEKLİYOR-

Kazada ağır yaralanan Barış Akarsu'nun sevenleri ile yakınları ise Akarsu'nun tedavisinin yapıldığı Özel Bodrum Hastanesi'nin girişinde bekliyorlar. Akarsu'nun sağlık durumu ile ilgili gelişmeleri takip etmek isteyen çok sayıda basın mensubu ve bazı televizyonlara ait canlı yayın araçları da hastane önündeler.

Radyo Televizyon Üst Kurulu (RTÜK) Başkanı Zahid Akman, Şovmen Mehmet Ali Erbil ve sanatçı Haluk Levent Barış Akarsu'nun sağlık durumu hakkında doktorlardan bilgi aldılar.

Levent, sanatçı Barış Akarsu'nun sağlık durumu hakkında bilgi almak ve yakınlarına manevi destek olmak amacıyla hastaneye geldiğini söyledi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious