Barış Akarsu'yu kurtarma umutları azaldı

Barış Akarsu'yu kurtarma umutları azaldı.5111
  • Giriş : 02.07.2007 / 17:43:00
  • Güncelleme : 02.07.2007 / 17:50:49

Trafik kazasında ağır yaralanan Barış Akarsu'nun hayati tehlikesi devam ediyor.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Bodrum'da meydana gelen trafik kazasında ağır yaralanan şarkıcı ve oyuncu Barış Akarsu'nun hayati tehlikesi devam ediyor.

Barış Akarsu'nun sağlık durumu hakkında basın toplantısı düzenleyen hastanenin başhekimi Operatör Dr. Abdullah Servet, "Yapılacak başka bir tedavi yöntemi yok. Yapılan tedavi ve desteklere rağmen kurtarma umudumuz azaldı. Bazı organlarda yetmezlik olunca biz hastayı tıbbi tedavi ile destekledik. Ama bugün bu fonksiyonlarda yetmezlik belirtisi azaldı. Bu nedenle hastayı kurtarma umudumuz azaldı" dedi.

Doktorun açıklamasının ardından, aralarında Barış Akarsu'nun yakınları ile televizyon dizisinde birlikte rol aldıkları Merve Sevi ve bazı hayranları sinir krizi geçirdi. Açıklamanın ardından bayılanlara müdahale hastanede yapıldı.

Hastaneye getirildiğinde solunum ve kalp fonksiyonları durmuş olan Barış Akarsu'nun tedavisine yoğun bakım servisinde devam ediliyor. Akarsu'nun kafatasında kırıklar ve beyninde yaygın ödem bulunuyor.

Akarsu'nun televizyon dizisindeki rol arkadaşı Merve Sevi, 3 gündür Barış Akarsu'nun sağlığına kavuşması için dua ettiğini belirterek, "Onun sağlığına kavuşacağına inanıyorum. Sevenlerinden onun için dua etmelerini istiyorum" dedi.

Barış Akarsu'nun sevenleri ile yakınları, 3 gündür Özel Bodrum Hastanesi'nin girişinde bekliyor.

Hastane önünde bekleyen sanatçı Haluk Levent, Barış Akarsu'nun sağlığına kavuşuncaya kadar hastanenin önünden ayrılmayacağını ifade ederek, "Barış'ın sevenleri onun için sürekli dua ediyorlar. Onu 3 gündür yalnız bırakmıyorlar" diye konuştu.

Kavşakta trafik ışığı yok

Kazanın meydana geldiği Torba kavşağında çalışan Torba Taksi Kooperatifi Başkanı Ziya Cazgılı, söz konusu kavşakta 2 yıldır trafik lambasının bulunmadığını söyledi.

Cazgılı, "Kavşakta çok sayıda ölümlü Trafik Kazası meydana geldi. Sürücü kursları, kursiyerlerine bu kavşakta eğitim veriyorlar. Bu çok tehlikeli, çok sayıda turist servisi de bu kavşağı kullanıyor. Acilen bu kavşağa trafik ışıklarının takılması lazım" dedi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious