Barış için umutlar azaldı

Barış için umutlar azaldı .10243
  • Giriş : 03.07.2007 / 08:29:00

Barış Akarsu'nun doktorları artık tıbbi olarak ellerinden hiçbir şey gelmediğini söyledi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Sevenleri haberi duyunca hastanenin önünde fenalaştı.

Bodrum’un Torba kavşağında geçen cuma akşamı arkadaşlarının hazırladığı sürpriz partiye giderken kaza yapan genç sanatçı Barış Akarsu’nun sağlık durumunda herhangi bir iyileşme olmaması, hastaneye akın akın gelen hayranlarını üzüntüye boğdu.

ORGANLARI İFLAS ETTİ

Barış Akarsu'nun doktoru Bodrum Hastanesi’nin başhekimi Opt. Dr. Abdullah Servet, hastane önünde bekleyen yakınlarına kötü haberi verince gözyaşı adeta sel oldu. doktor, sanatçı için yapılabilecek her şeyi yaptıklarını söyledi. Servet, "Tıbbi olarak tüm tedavi yöntemlerini denedik. Bazı organlarda yetmezlik olunca biz hastayı tıbbi tedavi üniteleri ile destekledik. Ama organları artık tek tek iflas ediyor. Beyindeki ödemi durduramadık. Bu nedenle hastayı kurtarma umudumuz iyice azaldı'' dedi.

ÜNLÜLERDEN ZİYARETÇİ AKINI

6 günde 3 bin kişinin ziyaret ettiği Barış Akarsu’yu hastane önünde bekleyenler arasında İlhan Şeşen, Gönül Yazar, Hidayet Türkoğlu ve Haluk Levent de vardı. Akarsu’nun otomobilinin çarpıştığı kamyon şoförü İbrahim Çetin’in patronu Asaf Özveren doktorun verdiği acı haberi duyunca ailenin yanına giderek sabır diledi.

OĞLUM BENİ UTANDIRMAYACAK

3 gündür eşi ve kızıyla birlikte oğlu Barış Akarsu'nun başında bekleyen baba Selahattin Akarsu, ''Oğlum beni utandırmayacak ve ayağa kalkacak. Bir mucize olacak, inanıyorum'' dedi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious