Barış Manço şarkılarıyla anıldı

Barış Manço şarkılarıyla anıldı.10245
  • Giriş : 19.05.2009 / 15:46:00

Bahçeşehir Alanya Koleji'nce, Barış Manço'yu anma etkinliği düzenlendi. Etkinlik çerçevesinde, resim sergisi açılışı da yapıldı. Sergide en çok ilgiyi, öğrencilerin yaptığı Barış Manço resimleri çekti.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Alanya Kültür Merkezi'nde düzenlenen etkinliğe, Barış Manço'nun kız kardeşi İnci Manço İlbay, oğlu Doğukan Manço, ''Adam Olacak Çocuk'' adlı programın yönetmeni ve Barış Manço'nun yakın arkadaşı Erkmen Sağlam da katıldı.

Etkinlikte, Bahçeşehir Koleji Müzik Öğretmeni Hakan Nogay tarafından oluşturulan öğrenci korosu, orkestra eşliğinde Barış Manço'nun unutulmaz şarkılarını seslendirdi. Bazı öğrenciler de solo olarak Barış Manço şarkıları söyledi. Öğrencilerin şarkıları, salonda zaman zaman duygusal anlar yaşanmasına neden oldu.

Konserin ardından, Bahçeşehir Alanya Koleji Müdürü Feyyaz Uysal, İnci Manço İlbay, Doğukan Manço ve Erkmen Sağlam'a plaket vererek katılımlarından dolayı teşekkür etti.

Barış Manço'nun oğlu Doğukan Manço da etkinlikte babasını anlattı. Doğukan Manço, yanında getirdiği CD'lerle sinevizyondan, ''Adam Olacak Çocuk'' programından da kesitler izletti.

Bahçeşehir Alanya Koleji Kurucusu Burcu Haboğlu Baba, bu seneki yıl sonu etkinliğini Barış Manço'ya ithaf ederek sanatçıyı andıklarını söyledi.

Uzun süredir bu etkinliğe hazırlandıklarını anlatan Baba, öğrencilerin gösterdiği performansı çok beğendiğini belirterek, Bahçeşehir Alanya Koleji olarak derslerde başarılı öğrencilerin yanı sıra spor ve müzik alanlarında da başarılı öğrenciler yetiştirmeyi amaçladıklarını bildirdi.

Baba, etkinliğe katılan Manço'nun yakınlarına da teşekkür etti.

Etkinlik çerçevesinde, resim sergisi açılışı da yapıldı. Sergide en çok ilgiyi, öğrencilerin yaptığı Barış Manço resimleri çekti.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*