Barışma şerefine bin 200 şampanya

Barışma şerefine bin 200 şampanya.12705
  • Giriş : 17.11.2007 / 11:57:00

Boşanacakları konuşulan Bülent Ersoy ve Armağan Uzun, İzmir'de barıştı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Armağan'ı Bonzai Kafe'de dinlemeye gelen Ersoy'un gecenin ilk saatleriden gergin olduğu gözlendi. Armağan, Ersoy'un masasına gelerek şarkı söyledi, ikili birlikte düet yaptı. Armağan daha sonra Ersoy'u iki kez alnından öptü.
Armağan Uzun'nun sahneye çıktığı Bonzai Kafe'ye önce gazeteciler çağırıldı, ardından Ersoy'un, beyaz karanfilden oluşan dev çelengi sahneye konuldu. Daha sonra mekana Bülent Ersoy geldi. Armağan'ın annesi Gülsün Uzun ile akarabalarıyla aynı masada oturan Bülent Ersoy gece boyunca kayınvalidesinin elini bırakmadı.

YÜZÜK İLE ÇIKTI

Geçen 10 Kasım günü İstanbul'da bir barda sahneye çıkarken yüzüğünü parmağından çıkardığını ve boşanmak için kararlı olduğunu belirten Armağan'nın sol nişan parmağına taktığı yüzük dikkat çekti. Ersoy'un ise tek taş yüzüğü yine parmağındaydı. Uzun, şarkılarının çoğunu Ersoy'a bakarak söyledi. ‘Yalan’ ve ‘Cennet’ şarkısını söylerken “Eşim Bülent Ersoy Hanım'a'' diyen Armağan, masaların arasından Ersoy'un bulunduğu masaya geldi. ‘Yalan’ şarkısı okuyan Armağan, gecede kendisini yalnız bırakmayan Ersoy'a teşekkür etti.

BARIŞMA ŞEREFİNE BİN 200 ŞAMPANYA

Uzun'nun söylediği şarkılarla ikilinin arasındaki buzlar eridi. Ersoy ile Uzun ‘Senin olmaya geldim’ şarkısını birlikte okudu. Uzun, ardından konukların ısrarı üzerine Ersoy'u iki kez alnından öptü. Öpücüklerin ardından aşka gelen ve mutluğu gözlerinden okunan Ersoy, Uzun için 600 şampanya patlattı. İşletme sahibi Mehmet Karaosmanoğlu da ikilinin şerefine 600 şampanya patlattı. Bardan ayrı ayrı çıkan ikilinin daha sonra Ersoy'un kaldığı Crowne Plaza Otel'de buluştukları belirtildi.

BONZAİ UĞURU


Uzun süre önce Uzun'nun, Ersoy'u aldattığı yönünde çıkan haberler yüzünden ikili ayrılmış ve İzmir'deki Bonzai Kafe'de buluşarak barışmışlardı. Boşanma eşiğindeki çift yine Bonzai Cafe'de barıştı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious