Barışmayı kabul etmeyen eski eşini öldürdü

  • Giriş : 27.02.2007 / 00:00:00

BALIKESİR'in Burhaniye İlçesi'nde, 31 yaşındaki Ö.K., barışma teklifini kabul etmeyen boşandığı eşi 26 yaşındaki Nuray Topaloğlu'na kurşun yağdırarak öldürdü.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Olay, dün saat 18.00 sıralarında sanayi sitesi yakınındaki Karınca Deresi köprüsünde meydana geldi. Burhaniye Lisesi'nde hizmetli olarak çalışan Nuray Topaloğlu, iş dönüşü Cumhuriyet Mahallesi'ndeki evine giderken yolu eski eşi Ö.K. tarafından kesildi.

Ö.K., eşine barışmayı teklif etti, ancak olumsuz yanıt alınca çılgına döndü. Kurusıkıdan gerçeğe dönüştürülmüş tabancayla genç kadının başına 3 el ateş eden Ö.K. kaçtı. Ağır yaralı olarak Edremit Devlet Hastanesi'ne kaldırılan Nuray Topaloğlu hayatını kaybetti.

Polisin kısa sürede yakaladığı Ö.K. gözaltına alınırken, genç kadının cesedi otopsi için Bursa Adli Tıp Kurumu'na gönderildi. 1.5 yıl evli kaldıkları belirtilen Nuray Topaloğlu ile Ö.K.'nin yaklaşık 3 ay önce boşandıkları kaydedildi.
Boşandığı eşini çok seven Ö.K.'nın birkaç kez Burhaniye Lisesi'ne giderek barışma teklifinde bulunduğu ve her defasında olumsuz yanıt aldığı iddia edildi. Yakınları, inşaatlarda boya badana işi yapan Ö.K.'nın eşinden ayrıldıktan sonra bunalıma girdiğini söyledi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious