Baronlar AK Parti'den Ankara'yı istiyor!

Baronlar AK Parti'den Ankara'yı istiyor!.15730
  • Giriş : 20.12.2008 / 16:00:00
  • Güncelleme : 20.12.2008 / 16:07:32

"Baronlar, İstanbul ve Ankara'yı 14 yıldır başarıyla yöneten kadroları tasviye için düğmeye bastı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Gazeteci Uğur Dündar'ın yönettiği açık oturumda CHP'li Kemal Kılıçdaroğlu ile kozlarını paylaşan Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, kendisine kumpas kurulduğu iddialarını yineleyerek "Ben o programda kendimi iki kişiye karşı savunmak zorunda kaldım" dedi.

Sözlerini tutmadılar

Ankara Büyükşehir Belediye Basın Bürosu'nda düzenlenen basın toplantısında kendisinin Uğur Dündar tarafından kurulan kumpasın içine düştüğünü iddia eden Gökçek, açık oturumda hiçbir iddiasının cevaplanmadığını ve program öncesi kendisine verilen sözlerin tutulmadığını söyledi.

Bazı gazetelerin kendisi hakkında yalan yanlış manşetler attığını ifade eden Gökçek, "Yapılan iddialar neden bana sorulmadan yazılıyor, bunu anlamak mümkün değildir" diye konuştu. Seçimlere farklı çevrelerden etki edilmek istendiğini söyleyen Gökçek, ilginç iddialarda bulundu.

İktidarı yıkmak için...

“Türkiye'de AK Partiyi istemeyen baronlar var” diyen Gökçek, “İçerisinde bazı basın temsilcilerinin de bulunduğu baronlar, genel seçimlerden önce yaptıkları toplantıda AK Parti iktidarının yıkılması için Ankara ve İstanbul gibi iki kalenin ele geçirilmesi gerektiği kararı aldılar. Bize saldırmalarının nedeni ortada" diye konuştu. Masanın üzerine dizili olan balonları teker teker patlatarak, Kılıçdaroğlu'na yönelttiği iddiaların yanıtlanıp yanıtlanmadığını gazetecilere soran Gökçek bir gazetecinin "Sayın başkan bizi şahit tutmayın" demesi üzerine basın toplantısını sonlandırdı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*