Baronların iktidar rahatsızlığı

Baronların iktidar rahatsızlığı.12333
  • Giriş : 22.04.2009 / 15:53:00

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanlığı Melih Gökçek, baronların iktidarı yıkamadığı için çok rahatsız olduklarını söyledi. İşte Gökçek'in o açıklaması...

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Dördüncü kez büyükşehir belediye başkanlığına seçilen Gökçek, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla bir grup öğrenci ile öğretmenlerini makamında kabul etti. Ankara Büyükşehir Belediye Başkanlığı koltuğuna oturan Can Ildız, projeleri ile yapılmasını istediği taleplerini dile getirdi.

Zaman zaman gülüşmelerin yaşandığı ziyarette Ildız, özellikle naylon poşetler ile katı atık geri dönüşüm için proje üretilmesini istedi. Su israfını önlemek için hazırladığı projeyi Gökçek'e anlatan Ildız, başkandan tam not aldı. Hayvanları çok sevdiğini ve zoolog olmak istediğini dile getiren Ilgaz, Gökçek'in "siyasetle uğraşmak istemiyor musun?" sorusuna "siyaset çok karışık" diye cevap verdi.

Gazetecilik mesleğini de yapmak istemediğini ve çok karışık olduğunu kaydeden Ilgaz, yazdıklarının bazen yanlış anlaşıldığını belirtti. Ilgaz'ın "Siyaset çok karışık" değerlendirmesine katılan Başkan Gökçek ise çok karmaşık bir seçim yaşadıklarını ifade etti. Baronların hiçbir zaman boş durmayacağını anlatan Gökçek, "İktidarı deviremedikleri için baronlar çok rahatsız. Ankara ve İstanbul'u götüremedikleri için canları çok sıkkın. Ama seçimden önce söylediklerimin hepsinin sonradan çıkması beni çok mutlu etti." diye konuştu.

Gençlik Parkı'nın 19 Mayıs'a yetiştirilmeye çalışıldığını dile getiren Gökçek, 23 Nisan için çok kapsamlı bir etkinlik yapmayı düşündüklerini ancak hava muhalefeti sebebiyle bunu iptal etmek zorunda kaldıklarını anlattı. Gökçek, kutlamaların değişik noktalarda yapılacağını da sözlerine ekledi.

Daha sonra Başka Gökçek, kendisini makamında ziyaret eden öğrenci ve öğretmenlere çeşitli hediyeler verdi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*