Baros'tan ayrılık sinyali

  • Giriş : 30.05.2009 / 11:29:00

Süper Lig’de oynadığı ilk sezonda gol krallığına çok yakın olan Baros, Galatasaray’ın yaşadığı başarısızlığın ardından ayrılma noktasına geldi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Milan Baros, Şampiyonlar Ligi'nde oynamak istiyor

Galatasaraylı yıldızın bağlı olduğu International Sport Management şirketinin ortaklarından Pavel Kuka, 'Oyuncumuza birkaç kulüpten teklif var. Galatasaray ile durum değerlendirmesi yaparız' dedi

Devler Ligi'nde oynamalı!

SÜPER Lig'de oynadığı ilk sezonda gol krallığına çok yakın olan Baros, Galatasaray'ın yaşadığı başarısızlığın ardından ayrılma noktasına geldi. Çek yıldızın bağlı olduğu International Sport Management Şirketi'nin ortaklarından Pavel Kuka, oyuncularının Şampiyonlar Ligi'nde mücadele eden bir takımda forma giymek istediğini söyledi.

Kendini hatırlattı

BAROS'UN, Galatasaray'a bu nedenle geldiğini hatırlatan ve Çek basınına konuşan Kuka, 'Açıkçası oyuncumuz, Galatasaray ile kendisini Avrupa'ya yeniden hatırlattı. Bir kaç takım Milan Baros ile yakından ilgileniyor' dedi.

Çıkarlar önemli

ÇEK futbolcunun İstanbul'da çok mutlu olduğunu da ifade eden ünlü menajer, 'Galatasaray ile bir durum değerlendirmesi yapacağız. Sarı-kırmızılı kulübün de menfaatleri doğrultusunda gelen teklifleri oturup konuşacağız. İki tarafın da çıkarlarına uygun olursa transfer gerçekleşir' diye konuştu.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*