Baros'un şaşkınlığı

Baros'un şaşkınlığı.10148
  • Giriş : 22.03.2009 / 21:35:00

UEFA Kupası'ndan elenen Galatasaray'ı taraftarları yalnız bıraktı..

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Hamburg'a yenilerek UEFA Kupası'ndan elenen Galatasaray'ı taraftarları yalnız bıraktı !.. Tribünleri hali Baros'u bile şaşkına çevirdi !.. Çek yıldız, Yaser'e "Taraftarlar nerede?" diye sordu !..

Hamburg maçında stadı tıklım tıklım dolduran taraftarlar, Eskişehirspor maçına ise fazla rağbet göstermedi. Taraftarlar tribünleri tam olarak doldurmazlarken, özellikle yeni açık tribündeki büyük boşluklar dikkati çekti. Kapalı tribündeki taraftarlar maçtan önce takımlarını elele tribüne çağırıp alkışladılar. Taraftarlar, ''Yenilsen de yensen de taraftarın seninle'' diye tempo tuttular.

BAROS, SEYİRCİYİ SORDU
Maçtan önce basın tribünün önündeki yerde bulunan Baros, taraftarları az görünce şaşırdı. Cezası nedeniyle tribünde oturan Baros'un, yine cezalı olan Yaser'e ''Taraftarlar nerede?'' diye sorması dikkati çekti.

ES-ES, KONUK TRİBÜNÜNÜ DOLDURDU
Eskişehirsporlu taraftarlar ise maça büyük ilgi göstererek, kendilerine ayrılan bölümü doldurdular. 2 bine yakın Eskişehirsporlu taraftar, yaptıkları tezahüratlarla takımlarına destek verdiler. Taraftarlar, konuk taraftar tribününün tümünü kaplayan dev bir bayrak açtılar.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*