Baros'un umudu var!

Baros'un umudu var!.13845
  • Giriş : 10.06.2009 / 13:45:00

Galatasaray'ın golcü futbolcusu Milan Baros, yeni sezon için umutlu konuştu.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Galatasaray'ın geçen sezonun "Gol Kralı" futbolcusu Milan Baros, şampiyonluk hedefine yeni sezonda ulaşacaklarını düşündüğünü söyledi.
Turkcell Süper Lig'de geride kalan sezon 20 golle "Gol Kralı" tacını takan Çek futbolcu, Galatasaray Kulübü'nün aylık resmi yayın organı Galatasaray Dergisi'nin haziran-temmuz sayısındaki röportajında, Avrupa Şampiyonlar Ligi'nde oynamayı çok istediğini belirtti.

Baros, "Galatasaray gibi bir takımın ikincilik ya da daha aşağısı gibi bir hedefi olamaz. Her zaman şampiyonluğu hedefler. Bu hedefi de takım olarak seneye yakalayacağımızı düşünüyorum" dedi.

Sezonu 20 golle tamamlayan Baros, "Sezon başında bu rakama ulaşacağını düşünüyor muydun" sorusuna şu yanıtı verdi:

"Sezon başı bana sorulsa, normal olarak herhangi bir gol sayısı vermezdim. Çünkü bir sezon öncesinde yaşayacağınız sakatlıkları, iniş-çıkışları göremezsiniz. Kaç maç oynayacağınızı bile bilemezsiniz. Ama kendi açımdan şu anda geriye dönüp baktığımda, attığım golün daha fazlasını atabileceğimi düşünüyorum. Seneye de daha fazla atacağımı tahmin ediyorum."

Geride kalan sezonu kendileri açısından "hayal kırıklığı" olarak nitelendiren Milan Baros, başarısız bir sezon geçirdiklerini söyledi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*