Başarılı polislere çikolata

Başarılı polislere çikolata.12300
  • Giriş : 27.11.2008 / 15:41:00

Burdur Valisi, aranan şahısları yakalayan polisleri çikolata ile ödüllendirdi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Yağma ve adam kaçırmaktan aranan bir kişiyi ve bir araçtan havaya ateş açan şahısları yakalayan Burdur İl Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı Çevik Kuvvet ekibinin başarılı polisleri, Vali İbrahim Özçimen, tarafından çikolata ile ödüllendirildi.

Burdur'da 26 Kasım tarihinde Bahçelievler Mahallesi Cıvlaz Camii'si mevkiinde bir bayanla birlikte kuru dere yatağından şeker fabrikası istikametine doğru seyir halinde iken polislerin dur ihtarına uymayarak kaçmaya çalışan şahsın Emrah Ç. olduğu tespit edilmişti. Yaşanan kovalamaca neticesinde yakalanan Ç.'nin GBT sorgulamasında Isparta Kaçakçılık Şube Müdürlüğü tarafından tevkif ve yakalama ile hapislik, Burdur Asayiş Şube Müdürlüğü tarafından da yağma ve adam kaçırma olmak üzere 2 ayrı suçtan arandığı tespit edildi. Ayrıca Emrah Ç'nin asker firarisi olduğu da öğrenildi.

Diğer bir olayda yine 26 Kasım'da bir araçtan havaya ateş açılması üzerine ekipler aracı yakaladı. Burdur'un emniyet açısından Türkiye'nin sayılı illeri arasında olduğunu belirten Vali İbrahim Özçimen, başarılı polisleri teker teker tebrik ederek çikolatalarını verdi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*