"/> " /> " /> " />

Başarıya altın ödül!

  • Giriş : 20.07.2006 / 00:00:00

İskenderun Kaymakamı Cengiz Horozoğlu, Eşit Ağırlık-2'de Türkiye birinciliğini elde eden Eren Karaaslan'ı "tam altın" ve spor ayakkabısı ile ödüllendirdi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

İskenderun Kaymakamlığı brifing salonunda gerçekleştirilen törene İskenderun İlçe Milli Eğitim Müdürü Hasan Yiğit, Milli Eğitim Şube Müdürü Yılmaz Balaman, İstiklal Makzume Anadolu Lisesi Müdür Yardımcısı Mustafa Kılıç ile okul aile birliği üyeleri katıldı.

İskenderun'un ÖSS maratonunda altın madalya kazandığını belirten Kaymakam Cengiz Horozoğlu, "Geçtiğimiz yıllarda da Türkiye derecesi çıkardık. Bu başarıların artarak devam etmesi bizleri onurlandırmaktadır. Bu yıl ÖSS'de 10 ayrı birinci çıktı. Bu 10 öğrenciden birisinin İskenderun'dan çıkması bizler için ayrı bir onurdur. Bizler de İskenderun Kaymakamlığı olarak Eren Karaaslan kardeşimizi, bundan sonraki maratonlarda daha hızlı koşması için spor ayakkabısı, kalem ve altın ile ödüllendirmeyi uygun gördük. Hatay Türkiye'de eğitim kalitesini ispatlamış iller arasındadır. Elbette bu başarı yeterli değildir. Önümüzdeki yıllarda bu başarıların daha da artacağına yürekten inanıyorum" dedi.

Kaymakam Horozoğlu, Eren Karaslan'ın ÖSS'de Türkiye birinciliğini elde etmesinden dolayı başta ailesi, okulu ve dershane yetkililerini de kutlayarak tebrik etti.

Eren Karaslan daha sonra, İskenderun Belediye Başkanı Mete Aslan'ı da makamında ziyaret etti. Aslan, Türkiye birinciliğini elde eden Eren Karaslan'ı başarılarından dolayı kutlayarak çeşitli hediyeler verdi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious