Başbakan, korumasını fena azarladı!

Başbakan, korumasını fena azarladı!.11598
  • Giriş : 12.06.2009 / 21:00:00
  • Güncelleme : 22.09.2016 / 00:46:38

Başbakan Erdoğan vatandaşa sert davranan korumasına öyle bir tepki gösterdi ki...

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:


Başbakan Erdoğan öğleden sonrasını Partisinin Kadın ve Gençlik Kollarına ayırdı. Erdoğan Konferans çıkışında, Ankara dışından gelen genç AK Partililerle hasret giderdi. Onlarla ayak üstü sohbet etti, fotoğraf çektirdi.

Başbakan Erdoğan'ı Ankara Altınpark'ta gören vatandaşlar da bu fırsatı kaçırmadı. Erdoğan'ın etrafı bir anda onu görmek isteyenlerle doldu taştı. Soluğu Başbakan'ın yanında alanlar sıkıntılarını anlattılar, dertlerine derman aradılar.

Başbakan Erdoğan da onlarla uzun uzun konuştu, dertlerini dinledi. Ancak korumaların sert tavrı daha çok insanın Başbakan'a ulaşmasını önledi. İşte tam o anlardan birine Başbakan Erdoğan da tanıklık etti. Korumalar Başbakan'ın gözlerinin önünde vatandaşa oldukça sert davrandı.

Başbakan Erdoğan kendisini korumak için bile olsa halka sert davranan korumasını sert bir dille azarladı. Korumasını yanından uzaklaştıran Erdoğan daha sonra kendisine ulaşması engellenen Halil Kaptan ile yakından ilgilendi. Başbakan Erdoğan'ın bu sert çıkışı sonrası korumaların halka tavrı da yumuşadı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*