Başbakan 3 dedi, o 5 doğuracak

Başbakan 3 dedi, o 5 doğuracak.13011
  • Giriş : 20.07.2008 / 17:30:00

Bir yıl süren evliliğine son noktayı koyan Ünlü Manken İpek Tanrıyar, şuan çok mutlu olduğunu ve evlilikten soğumadığını belirterek, "Başbakanımız 3 diyor ama ben 5 çocuk istiyorum" dedi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Uluslararası Geleneksel Erbaa 15. Yayla Şenlikleri ve Kültürel Etkinliklerinde sunuculuk yapan Ünlü Manken İpek Tanrıyar, hareketli ve neşe dolu görüntüsüyle şenliklere renk kattı. Erbaa Belediye Başkanı Ahmet Yenihan'a ve festival programına övgüler yağdıran Tanrıyar, sahne arkasında eğlenerek stres attı. Geçen yıl temmuz ayında İşadamı Tunç Nazikoğlu ile dünya evine giren ve yaklaşık 10 gün önce tek celsede Kadıköy 4. Aile Mahkemesi'nde evliliğine son noktayı koyarak boşanan Tanrıyar, evlilikten soğumadığını doğru insanla olursa evliliğin dünyanın en güzel şeyi olduğunu söyledi. Gülşen'in 'yangınım büyük' parçasına eşlik ederek duygularına tercüman olan Tanrıyer, İHA'ya yaptığı özel röportajında "Evliliğimde son noktayı koydum. Böyle olması gerekiyordu. Kısmet, kimse bir işe bitmesin diye başlıyor, mutlu olmak için evleniyor. Ama zaman zaman her şey yolunda gitmiyor, insanlar ayrılmak zorunda kalıyor. Ben şuan çok mutluyum işim gücüm yerinde. Bu tabi ki hayatım boyunca bundan sonra bekar kalacağım anlamına gelmiyor. Öncelikle şunu söyleyeyim 'ben evlilikten soğumadım' Boşanan insanlar 'bir daha Allah korusun' derler. Ben bunu demiyorum. Doğru insanla olursa evlilik dünyanın en güzel şeyi. Ben evlilik hayatına bir ev hanımı olarak çok iyi uyum sağladığımı düşünüyorum. Bu anlamda da inşallah karşıma iyi biri, mutlu olacağım biri çıkar. Şarkılar söyleyerek bir ömür boyu geçiririz inşallah" dedi.

Konserde kaybolan ve ağlayan bir çocuğun sahneden annesini arayan Tanrıyar, 'benim çocuğum olurmusun' sorusuna 'evet' cevabını değerlendirerek, "Çocuk tabii ki her insanın özlemi. Ben 28 yaşındayım. Bundan sonra anne olmak için çok uzun bir zamanım yok. Canı gönülden anne olmak, hayata güzel çocuklar yetiştirmek istiyorum. Başbakanımız 3 diyor ama ben 5 çocuk istiyorum. Çünkü bu ülkenin aydınlık geleceklere, cumhuriyet çocuklarına ihtiyacı var. O yüzden ben 5 tane doğuracağım" diye konuştu.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*