Başbakan 'Emekliler Haftası'nı kutladı

Başbakan 'Emekliler Haftası'nı kutladı.10148
  • Giriş : 30.06.2009 / 15:10:00
  • Güncelleme : 30.06.2009 / 15:19:10

Erdoğan, Emekliler Haftası dolayısıyla yayımladığı kutlama mesajında şunları kaydetti:

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, 'Ülkemizin kalkınmasına çok değerli katkıları olan emeklilerimize en iyi hayat şartlarını sağlamak sosyal devlet anlayışının bir gereğidir' dedi.

Başbakanlık Basın Merkezi'nden yapılan açıklamaya göre, Erdoğan, Emekliler Haftası dolayısıyla yayımladığı kutlama mesajında şunları kaydetti:

''Ülkemizin kalkınmasına çok değerli katkıları olan emeklilerimize en iyi hayat şartlarını sağlamak sosyal devlet anlayışının bir gereğidir. Hayatlarının en verimli ve dinamik çağlarını, devletine, milletine hizmet ederek geçiren emeklilerimizin, emeklilik döneminde sağlıklı, huzurlu, müreffeh bir hayat sürmeleri en büyük isteğimizdir.

Hükümet olarak, toplumsal barışı ve gelir adaletini sağlamak, toplumun refahını arttırmak için gerekli reformları bir bir hayata geçiriyoruz. Sosyal güvenlik reformunu gerçekleştirmek için de göreve gelir gelmez çalışmalarımızı başlattık ve bu alanda da önemli adımlar attık, atmaya devam ediyoruz. İnanıyorum ki herkesin hissettiği bu büyük değişim, kısa zamanda emeklilerimizin de günlük hayatına tamamen yansıyacaktır. Bu düşüncelerle, bütün emeklilerimizin Emekliler Haftası'nı kutluyor, tüm vatandaşlarımızı sevgiyle selamlıyorum.''

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*