Başbakan Erdoğan Monta Carlo'da(2)

  • Giriş : 01.03.2006 / 00:00:00

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan dünyanın en büyük banka grubu olan City Group tarafından bu yıl 10.su düzenlenen Avrupa Kredi Konferansı'na katılmak üzere eşi Emine Erdoğan ile birlikte Monte Carlo'ya geldi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Bugün öğleden sonra 'Ana' uçağı ile Fransa'nın Nice şehrine gelen Erdoğan bir süre Nice'i gezdikten sonra Monaco Prensliği'nin başkenti Monte Carlo'ya geldi. Erdoğan, onur konuğu olarak davet edildiği Avrupa Kredi Konferansı'nın yapıldığı Hotel de Paris'e gelmeden önce kısa bir şehir turu yaptı. Monte Carlo'nun Captan Custo müzesi olarak da bilinen ünlü Deniz Müzesi'ni gezen Erdoğan yetkilerden bilgi aldı ve müze şeref defterini imzaladı. Başbakan Erdoğan'a Monte Carlo proğramı sırasında Maliye Bakanı Kemal Unakıtan ile Milli Savunma Bakanı Vecdi Gönül de eşlik ediyor.

Başbakan Erdoğan'ın Avrupa Kredi Konferansı'nda yapacağı konuşmayı, Avrupa'nın en önemli 400 yatırımcısı dinleyecek. Başbakan Erdoğan, proğramının yarınki bölümünde ise bazı yatırımcılarla gruplar halinde görüşecek. Maliye Bakanı Unakıtan ise konferansın yarınki ilk oturumunda "Gelişen Pazarlar" başlıklı bir konuşma yapacak.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious