Başbakan Erdoğan rejim yapıyor, tam 12 kilo verdi!

Başbakan Erdoğan rejim yapıyor, tam 12 kilo verdi!.75399
  • Giriş : 07.09.2007 / 09:54:00

Son dönemde sağlığına büyük özen gösteren Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, kilo vermeye devam ediyor.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Erdoğan, seçim sürecinde 8 kilo vererek 98'den 90'a düşmüştü. Başbakan, seçimden sonra da kilo vermeye devam etti ve 4 kilo daha vererek toplam 12 kilo vermiş oldu.

Erdoğan, 22 Temmuz seçimlerden önce bahar aylarında başladığı düzenli rejim sonucu toplam 12 kilo verdi. Yoğun seçim kampanyası döneminde ve öncesinde doktor tavsiyesi nedeniyle kilo vermeye başlayan Başbakan Erdoğan, ilk periyotta 8 kilo vermişti.

RAMAZAN'DA RAHATSIZLANMIŞTI

Erdoğan, seçimlerden kısa bir süre önce 98 kilodan 90 kiloya düşmüştü. Bel fıtığı teşhisi ve geçtiğimiz yıl Ramazan ayında yaşanan hipoglisemi rahatsızlığı nedeniyle kilosuna dikkat etmesi gerektiği doktorlar tarafından kendisine iletilen Başbakan Erdoğan, seçimlerden sonra da 4 kilo verdi. Başbakan, böylece 3.5 aylık dönem boyunca toplam 12 kilo vermiş oldu.

BOL BOL SU İÇİYOR

Başbakan Erdoğan, kilo verme konusunda düzenli yemek yemeye özen gösterirken, davetlerde çok fazla yemediği gözleniyor. Daha çok sebze yemekleri yemeye çalışan Başbakan Erdoğan'ın sık sık su ve meyve suyu içtiği de öğrenildi. Başbakan Erdoğan, beden ölçülerinde yaşanan küçülme nedeniyle yeni takım elbise siparişleri de verdi. Erdoğan, TBMM'de hükümetin programının hazırlanması, okunması, güvenoylaması sırasında yeni takım elbiselerini giydi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious