Başbakan Erdoğan seçmenlere bu afişle teşekkür edecek

Başbakan Erdoğan seçmenlere bu afişle teşekkür edecek.38040
  • Giriş : 28.07.2007 / 22:48:00
  • Güncelleme : 31.08.2016 / 17:30:17

Başbakan Erdoğan seçmenlere bu afişle teşekkür edecek. Oy vermeyenlere de söz verecek.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Hiçbir ayrım yapmadan Türkiye’yi bir bütün olarak kucaklayacağız

Milletvekili seçiminde büyük başarı elde eden AKP Genel Başkanı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, yüzde 46.49’luk destekten dolayı vatandaşa teşekkür ilanı hazırlattı. Gazete ve bilboardlarda yer alacak ilanda özetle şunlar yazıyor:

TOPLUMSAL MERKEZİN ADRESİ TESCİLLENDİ: 22 Temmuz 2007 Genel Seçimleri ile demokrasimiz, önemli bir sınavını daha başarıyla vermiş, ulaştığı olgunluk seviyesini tüm dünyaya göstermiştir. Ülkemize, milletimize, demokratik hayatımıza hayırlı olsun. Milletimiz, önemli bir çoğunluğuyla AKP’yi toplumsal merkezin adresi olarak tescil etmiştir...
SİZE SÖZ,

AYRIM YOK: Öncelikle aziz milletimize AKP’ye gösterdiği büyük teveccüh ve destekten dolayı teşekkür ediyorum... Demokratik tercihini AKP’den yana kullanmayan değerli vatandaşlarıma da seslenmek istiyorum. Sizin sandıkta verdiğiniz mesajı da almış bulunuyoruz. Lütfen müsterih olunuz; oyunuzu kime vermiş olursanız olun, oylarınız bizim için değerlidir... Size sözümüz, hiçbir ayrım yapmadan Türkiye’yi bir ve bütün olarak kucaklamaktır.

BİRLİK SİYASETİNE DEVAM: Bugüne kadar birlik siyaseti yaptık, bundan sonra da yapmaya devam edeceğiz. Aslolan Türkiye’nin kazanmasıdır, milletimizin kazanmasıdır. Bundan sonra da bunun için çalışacağız. Öyleyse; durmak yok, yola devam diyor, sizleri en kalbî duygularımla selamlıyorum. Türkiye’nin önü aydınlıktır. Allah yolumuzu, yolunuzu açık etsin.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious