Başbakan Erdoğan Trabzon'da...

  • Giriş : 18.06.2006 / 00:00:00

AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, partisinin Trabzon ve Giresun il kongrelerine katılmak üzere "Ana" uçağıyla Trabzon'a geldi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Beraberinde Bayındırlık ve İskan Bakanı Faruk Özak, Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Mehmet Ali Şahin ve eşi Emine Erdoğan ile birlikte Trabzon'a gelen Başbakan Erdoğan'ı havaalanında Çevre ve Orman Bakanı Osman Pepe, Vali Hüseyin Yavuzdemir, Rize Valisi Enver Salihoğlu, Jandarma Alay Komutanı Ali Öz, Trabzon Belediye Başkanı Volkan Canalioğlu, AK Parti Trabzon milletvekilleri, Emniyet Müdürü Reşat Altay ve çok sayıda partili karşıladı.

Erdoğan, kendisini karşılayanlarla tek tek tokalaştıktan sonra tel örgülerinin ardında bekleyen partililerle bir süre sohbet etti. Erdoğan ardından, Giresun Orsan Tekstil Fabrikası'nın açılışını yapmak ve partisinin İl Kongresi'ne katılmak üzere helikopterle Giresun'a hareket etti.

Başbakan Erdoğan, Giresun'daki programının ardından tekrar Trabzon'a dönerek, partisinin il kongresine katılacak. Bu arada güvenlik güçleri havaalanı içinde ve çevresinde geniş önlemler aldı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious