Başbakan Erdoğan yarın Urfa'ya gidiyor

Başbakan Erdoğan yarın Urfa'ya gidiyor.8480
  • Giriş : 16.06.2007 / 15:51:00

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan yarın Şanlıurfa'ya geliyor.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

2 gündür seçim otobüsleri ile anonslar yaparak Başbakan'ın gelişini haber veren il teşkilatı, tüm hazırlıklarını tamamladı.

Ak Parti İl Başkanı Mehmet Ekinci, mitinge çok yoğun bir kalabalığın katılacağını, milletvekili adaylarının da Başbakan tarafından tanıtılacağını ifade etti.

Ak Parti Şanlıurfa 6. sıra milletvekili adayı Çağla Aktemur Özyavuz'un da gayreti ile Harran'dan mitinge bin civarında bayanın katılacağı öğrenildi.

Harran Gençlik Kolları Başkanı Mehmet Aka, amaçlarının bölge kadınlarının seçme ve seçilme hakkından daha rahat yararlanmasını sağlamak olduğunu söyledi.

Aka, Şanlıurfa mitingine ilçeden bin 500 civarında partilinin katılmasını beklediklerini ifade ederek katılımcıların 3'te 2'sini ilçedeki bayanlardan oluşacağını dile getirdi.

Saat 14.45'de hava yolu ile Şanlıurfa'ya gelecek olan Başbakan, Saat 15.15'de Havaalanından ayrılarak 16.00'da Topçu Meydanı'nda yapılacak olan mitinge katılarak partililere hitap edecek.

Erdoğan, mitingin ardından Başbakanlık Toplu Konut İdaresi (TOKİ) tarafından Akabe semtinde yaptırılan konutları hak sahiplerine teslim edecek.

Daha sonra Şanlıurfa Belediyesi tarafından yaptırılan Uçaksavar ve İpekyolu kavşaklarının açılışını yapacak olan Erdoğan, saat 19.15'de Eyyübiye'de toplu okul açılışları gerçekleştirecek.

Erdoğan'ın saat 20.00'de Şanlıurfa'dan ayrılması bekleniyor.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious