Başbakan Erdoğan'a şerefsiz dedi!

Başbakan Erdoğan'a şerefsiz dedi!.8622
  • Giriş : 02.01.2009 / 23:07:00
  • Güncelleme : 06.09.2016 / 10:08:32

Kalabalığın arasına karışan kişi önce "Kahrolsun Filistin" sloganı attı, sonra...

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:


Türkiye Cumhuriyeti'nin başbakanına bu sözler reva mı? Türkiye Cumhuriyeti Başbakanına edilen bu çirkin sözü şiddetle kınıyoruz... Kahrolsun Filistin sloganını da aynı hassasiyetle kınıyoruz!

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Üsküdar Aziz Mahmud Hüdayi Camisi'nde cuma namazını kıldı. Başbakan Erdoğan'a Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Nazım Ekren, İstanbul Valisi Muammer Güler, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş ve Emniyet Müdürü Celalettin Cerrah da eşlik etti.

Erdoğan, Cuma namazının ardından Ziraat Bankası Kadıköy Şubesi'ne giderek ATM'den para çekti ve vatandaşlara yeni TL'leri tanıttı. Erdoğan daha sonra belediyenin yürüttüğü kazı çalışmalarını denetlemek ve tekneyle Dolmabahçe'deki Başbakanlık çalışma ofisine gitmek için Kadıköy İskelesi'ne yöneldi. O ana kadar sadece vatandaşların sevgi gösterilerine muhatap olan Erdoğan iskelede beklenmedik bir tepkiyle karşılaştı.

Bir şahıs Erdoğan'a birkaç kez "Başbakan'ım" diyerek seslendi. Erdoğan'dan bir karşılık alamayan kişi "Şerefsiz Başbakanım" diye bağırdı. Aynı şahıs ayrıca, İsrail'in Gazze saldırılarını protesto eden bir grubun, "Kahrolsun İsrail" sloganlarına da "Kahrolsun Filistin" diyerek karşılık verdi.

İskelede güvenliği sağlayan çok sayıda polis memuru bulunmasına rağmen Başbakan Erdoğan'a hakaret eden şahsa müdahale edilmemesi dikkat çekti.

KANALD

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*