Başbakan Erdoğan'dan Babalar Günü mesajı

Başbakan Erdoğan'dan Babalar Günü mesajı.13100
  • Giriş : 15.06.2008 / 10:27:00

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, ''Hiçbir fedakarlıktan kaçınmayan, yüreklerindeki sevgi ve şefkati karşılıksız veren babalarımız, evlatlarını geleceğe güvenle hazırlamak için ellerinden gelen tüm gayreti mutlulukla sarf etmektedirler'' dedi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Başbakan Erdoğan, Babalar Günü dolayısıyla yayımladığı mesajda, babaların, toplumdaki sevgi, saygı, hoşgörü ve dayanışma gibi üstün değerlere dayanan güçlü aile yapısının temel direği olduğunu ifade etti. Erdoğan, şunları kaydetti:

''Doğumdan ölüme kadar hayatımızın her anında varlıklarıyla onurlandığımız babalarımız, aile içerisinde üstlenmiş oldukları görev ve sorumluluklarını büyük bir özveri ile yerine getirmektedirler.

Hiçbir fedakarlıktan kaçınmayan, yüreklerindeki sevgi ve şefkati karşılıksız veren babalarımız, evlatlarını geleceğe güvenle hazırlamak için ellerinden gelen tüm gayreti mutlulukla sarf etmektedirler.

Hayatı boyunca maddi-manevi bütün imkanlarını ailesi için seferber eden, tecrübeleriyle her zaman yol gösterici olan tüm babaların Babalar Günü'nü kutluyor, kendilerine aileleriyle sağlıklı, mutlu, uzun yıllar diliyorum.''

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious