Başbakan Erdoğan'dan CHP'ye: Rezil olacaklar

Başbakan Erdoğan'dan CHP'ye: Rezil olacaklar.8496
  • Giriş : 30.06.2008 / 07:27:00
  • Güncelleme : 29.06.2008 / 23:50:37

Başbakan Erdoğan, CHP için 'Çevirdikleri dolaplar bir bir ortaya çıktıkça rezil olacaklar' dedi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, ''İşte onlar, gördüğünüz gibi partilerinin hesaplarını bile veremeyecek kadar yanlış yolların içerisindedir. Çevirdikleri hileler, dolaplar bir bir ortaya çıktıkça, bunlar milletimizin nezdinde çok daha rezil olacaklardır'' dedi.

Erdoğan, Başakşehir'de, İstanbul Büyükşehir Belediyesinin, Bağlarbaşı Kültür Merkezi, 29 kavşak ve yol ile Başakşehir yatırımlarının toplu açılış ve temel atma törenine katıldı.

-''BUGÜNE KADAR SUSTUM''-

Başbakan Erdoğan, bu konuda tüm tedbirleri aldıklarını vurgulayarak, konuşmasını şöyle sürdürdü:

''Kısa bir süredir bu CHP tutturmuş, 'Ankara susuz, Ankara susuz. Ankara'nın suyu şöyle, Ankara'nın suyu böyle.' Önce sen kendine bir bak. Bak ben bugüne kadar sustum, konuşmadım ama şimdi bunu kendime dert edindim. Bakanlar Kurulunda da Sağlık Bakanı ile Çevre ve Orman Bakanına talimat verdim. Pazartesi günü son çalışmalarını yapıyorlar. 81 vilayetin tablosunu önümüze getirecekler. Sonra bütün belediyelerde suyun kalitesini, değerlerini ortaya koyacağız. O zaman her şey meydana çıkacak, merak etme. Böyle burada bu tür toplantılar yapmak suretiyle 'İstanbullu benim peşime takılır' diye bekliyorsan Baykal, boşuna uğraşıyorsun boşuna. Bu ülkede CHP'ye iktidar yok.''

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious