Başbakan Erdoğan'dan ekonomi zirvesi

Başbakan Erdoğan'dan ekonomi zirvesi.9804
  • Giriş : 30.01.2008 / 15:38:00

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında düzenlenen Ekonomi Değerlendirme Toplantısı başladı. Toplantıya, bakanların yanı sıra AKP yöneticileri de katılıyor.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Başbakan Erdoğan başkanlığındaki Ekonomi Değerlendirme Toplantısı Başbakanlık yeni binasında başladı. Toplantıya, Başbakan Yardımcısı Nazım Ekren, Devlet Bakanları Mehmet Şimşek ve Kürşad Tüzmen, Maliye Bakanı Kemal Unakıtan, Sanayi Bakanı Zafer Çağlayan katıldı. Toplantıda ekonomi alanı dışında İçişleri Bakanı Beşir Atalay ile Dışişleri Bakanı Ali Babacan da hazır bulundu.

Toplantıda ayrıca, AKP Genel Başkan Yardımcıları Bülent Gedikli, Reha Denemeç ve Şaban Dişli ile TBMM AKP Grup Başkan Vekili Nurettin Canikli de yer aldı. TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu'nun AKP'li üyelerinden Halil Erdoğan, Alaattin Büyükkaya ve Mustafa Açıkalın da toplantıya katıldı.

-GENELKURMAY BAŞKANI'NI İZLEDİ-

Başbakan Erdoğan, toplantının başlayacağı saatlerde Genelkurmay Başkanı Orgeneral Yaşar Büyükanıt'ın bir kabulünün olması ve televizyonlardan canlı yayınlanan kabülde türban açıklaması yapılması beklendiği için toplantının başlamasını bir süre erteledi. Erdoğan, Büyükanıt'ın açıklamalarını izledikten sonra, 11.00 sıralarında toplantıyı başlattı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious