Başbakan, eski bakanlarla buluştu!

Başbakan, eski bakanlarla buluştu!.16145
  • Giriş : 20.03.2017 / 11:48:00
  • Güncelleme : 20.03.2017 / 11:45:42

Başbakan Binali Yıldırım, eski bakanlarla bir araya geldi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Binali Yıldırım, 20 Mart Pazartesi günü, AK Parti Genel Merkezi'nde yapılacak kahvaltı ile, partiden istifa eden ve ihraç edilenler hariç, kuruluşundan bugüne AK Parti'de görev yapan tüm isimleri konuk ediyor.

Başbakan Binali Yıldırım, kuruluşundan bugüne Ak Parti hükümetlerinde görev alan bakanlarla AK Parti Genel Merkezinde kahvaltıda bir araya geldi. Buluşmaya katılacak isimler, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hayati Yazıcı tarafından telefonla aranarak davet edildi. Davet edilen isimler arasında 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, eski TBMM Başkanı ve Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, eski Başbakan Ahmet Davutoğlu da var. Toplantıda, Cumhurbaşkanlığı hükümet sistemi halk oylamasına ilişkin çalışmalar istişare edilecek.

Eski Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, eski Adalet Bakanı Sadullah Ergin, eski Milli eğitim Bakanı Hüseyin Çelik de toplantıya katılan isimler arasında yer alıyor. Başbakan Yıldırım, toplantının ardından partisinin Merkez Yürütme Kurulu (MYK) üyeleriyle bir araya gelecek. MYK toplantısına başkanlık edecek olan Başbakan Yıldırım, kurmaylarıyla da 16 Nisan referandumuna ilişkin görüş alışverişinde bulunacak.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*