Başbakan müjdeyi verdi!

Başbakan müjdeyi verdi!.16145
  • Giriş : 15.03.2017 / 17:56:00
  • Güncelleme : 15.03.2017 / 17:55:14

Başbakan Binali Yıldırım, Artvinli vatandaşlara müjdeyi verdi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Başbakan Binali Yıldırım, Artvin'de düzenlenen mitingde vatandaşlara müjdeyi verdi. Başbakan, Artvin'e doğalgaz geleceğini, 27 Mart'ta ihalesinin yapılabileceğini bildirdi. Yıldırım, Hollanda krizi hakkında da Avrupa'ya sert sözler sarfetti.

"Avrupa karşı çıkıyorsa demek ki biz doğru iş yapıyoruz" diyen Yıldırım, "Avrupa'yı buradan uyarıyoruz islamfobi yükseliyor." dedi

26 havalimanımız vardı 56'ya çıkardık. Yetmedi hızlı tren hayalini gerçeğe dönüştürdük. Yetmedi Avrasya Tüneliyle denizin altından arabaları geçirdik. Biz Fatih'in torunlarıyız. Fatih, gemileri karadan Haliç'e indirdi onun torunları Recep Tayyip Erdoğan, trenleri denizin altından geçirdik. Size de bize de yakışan bu olur. Kılıçdaroğlu diyor ki 18 yaşında milletvekili olur mu? Nasıl İstanbul fethediliyor da gençlerimize milletvekilliği çok görüyorsun? Beğenmediğin gençler Çanakkale'de 7 düvele 'Dur' dediler, 15 Temmuz'da şehadet şerbetini içti. Sen ister milletvekilliğine layık gör ister görme. Bu güzel vatanı emanet edeceğimiz gençlere sonuna kadar güveniyoruz.

Cumhurbaşkanlığı hükümet sitemi ile ekonomi daha büyüyecek, yatırımlar artacak, sanayi gelişecek. genç yaşlık, çiftçi, memur büyüyen ekonomiden nasibini alacak.

DEFTERİNİZ DÜRÜLECEK

"PKK bölücü terör örgütü diyor ki, 'Aman hayır çıkması için gece gündüz çalışın, sakın evet çıkmasın.' Feto'yla kol kola girmişler, baş başa vermişler 'Hayır' çıkması için gece gündüz çalışıyorlar. Ne yaparsanız yapın, 'Evet' çıkacak, sizin de defteriniz dürülecek."

TEK ADAM OLACAK AMA PATRON MİLLET OLACAK

Kılıçadroğlu HDP ile fazla mesai harcıyor. Eş başkanlığa karşı eğilimi var. Evet tek adam olacak ama patron millet olacak. Bu sistem Erdoğan için değil her doğan için olacak.

Yargı bağımsız olacak tarafsız olacak. Niye "hayır" diyorsunuz. Hep bunu istemiyor muydunuz.

AIL TEK ADAM CHP'DE VAR

"Amerika'da bir tane başkan var, tek adam rejimi mi? Fransa'da tek başkan var, diktatörlük mü? Tek adam rejimi asıl CHP'de var. Defalarca seçim kaybedip koltuğunu bırakmıyorsa, tek adam orada var demektir.".

Diyorlar ki rejim değişikliği. Bu sistemde cumhurbaşkanlığı ve başbakanlık birleştiriliyor. Çünkü mevcut durumdada ikisinde de çok yetki var. Paylaştırılınca yönetmek zorlaşıyor.

Meclisi feshetme diye bir şey yok. meclisin seçimlerinin yenilenmesi var. Milletin işi gücü yok Zırt pırt seçim. Millet seçimle mi uğraşacak  geçimle mi?

AVRUPA'YA UYARI

Avrupa da değişikliğe karşı çıkıyor. Avrupa işine bak Türkiye'nin işlerine burnunu sokma.

Hollanda çıkmış bakanlarımızı içeri almıyor. Bakanlarımız yola çıkmış onalrı karşılayan soydaşlarımızın üzerine atları itleri sürüyor.

Avrupa karşı çıkıyorsa demek ki biz doğru iş yapıyoruz.

Buradan Avrupa'yı uyarıyoruz.  Avrupa'nın düşmanı müslüman karşıtı Türk düşmanı kesim yükseliyor.

Övündükleri tüm değerleri ayaklar altına alıyoruz.

Yaptıkları bu çirkinliklerin bedelini ödeyecekler

Ne yaparlarsa yapsınlar bu kutlu yürüyüşü durduramayacaklar

Soğukkanlı sakin olacağız. Duygularımızın esir i olmayacağız.

ARTVİN'E DOĞALGAZ MÜJDESİ

Yıllık 3 milyon kapasiteli Artvin Rize havalimanını denizin içine yapıyoruz. Avrupa'da yok.

Artvin'e doğalgaz geliyor. 27 Mart'ta ihale yapıliyor. Şimdi bunları kısa zamanda yapacağız.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*