Başbakan rdoğan ve Abdullah ül Malatya'da halka hitap edecek

  • Giriş : 21.06.2007 / 14:46:00

Erdoğan ile Başbakan Yardımcısı Abdullah Gül'ün Malatyalılar'a sesleneceğini kaydedildi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

AK Parti Malatya İl Başkanı Ahmet Çakır, 23 Haziran 2007 günü düzenlenecek mitingde Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ile Başbakan Yardımcısı Abdullah Gül'ün Malatyalılar'a sesleneceğini kaydetti.

Akkoza Otel'de milletvekili adayları ile basın toplantısı düzenleyen Çakır, 23 Haziran tarihinde Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın katılımı ile Malatya'da gerçekleşecek miting hakkında bilgi verdi.

Mitingin hükümet meydanında gerçekleşeceğini belirten Çakır, "Sayın Başbakanımızın katılacağı mitingin coşkulu geçmesi için çalışmalarımızı son hız sürdürüyoruz. Başbakanımızın miting düzenlediği sayılı iller arasına Malatya'yı da almasını Malatya'ya verdiği değerin bir göstergesi olduğunu düşünüyorum. Bütün vatandaşlarımızı mitingimize davet ediyoruz." dedi.

Çakır, Başbakan Erdoğan ile birlikte Abdullah Gül'ün de Malatya'ya geleceğini ve mitingde halka sesleneceğini ifade ederek, muhalefetin bütün engelleme çalışmalarına rağmen Gül'ün en kısa sürede hak ettiği Cumhurbaşkanlığı makamına geleceğini söyledi.

Çakır, Başbakan Erdoğan'ın saat 16.00'da düzenleyeceği mitingin ardından fabrikalar, duble yollar, okullar gibi bir toplu açılış programı hazırladıklarını ancak Başbakanlıktan bu konuda henüz teyid alamadıklarını vurguladı.

Erdoğan'ın programının kesinleşmediğinin altını çizen Çakır, "seçim için 92 aday adayı partimize teveccüh gösterdi.

71 aday arasında temayül yoklaması yaptık ve listeye giren 7 adayımız ile ilgili vatandaşlarımızdan çok olumlu tepkiler aldık. Listeye giremeyen adaylarımızla da birlik ve beraberlik içerisinde kırgınlık olmadan partimizin başarısı için çalışıyoruz." şeklinde konuştu.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious