Başbakan Trabzon'da

  • Giriş : 26.08.2006 / 00:00:00

Başbakan Erdoğan, Faruk Nafiz Özak'ın oğlunun düğün yemeğine katılmak üzere akşam saatlerinde Trabzon'a geldi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

'Ata' uçağının arızalanması nedeniyle Bayındırlık ve İskan Bakanı Faruk Nafiz Özak'ın oğlu Mehmet Akif Özak ile Selda Özak'ın (Baykal) Dünya Ticaret Merkezi'nde bugün yapılan nikah törenine katılamayan Başbakan Erdoğan, genç çiftin düğün yemeğine katıldı. Beraberinde eşi Emine Erdoğan ve kızı ile birlikte Ana uçağıyla saat 20.00 sularında Trabzon'a gelen Erdoğan'ı havalimanında Trabzon'da bulunan bakanlar karşıladı.

Güvenlik gerekçesiyle havalimanı VIP salonuna ve park alanına milletvekilleri ve bakanlar dışında kimse alınmadı. Başbakan, havalimanı çıkışında bir gurup tarafından meşale yakılarak tezahüratta bulunan gençlere arabanın içinden el sallayarak selam verdi.

Başbakan Erdoğan, eşi ve kızı ile birlikte Karadeniz Teknik Üniversitesi (KTÜ) Sahil Sosyal Tesisleri'ne gitti. Erdoğan'ı burada Bayındırlık ve İskan Bakın Faruk Özak ile eşi karşıladı. Bakanların ve çok sayıda davetlinin katıldığı yemekte bir konuşma yapan Bakan Faruk Özak, özellikle yoğun işleri arasında davete icap eden başbakana ve diğer davetlilere teşekkür etti. Özak, "Temmuz ayında ilk torun sahibi olarak büyük mutluluk yaşadık. Şimdi ise küçük oğlumu evlendiriyorum. Allah herkese mutluluklar nasip etsin." dedi. Başbakan Erdoğan, eşi ve kızının oturduğu masada, Ekonomiden Sorumlu Devlet Bakanı Ali Babacan ve eşi, Faruk Özak ve eşi ile Milli Takımlar eski teknik direktörü Şenol Güneş ve eşi yer aldı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious